Teamspeak 3 Web Panel

ibrahimpirr

Yeni üye
20 Ocak 2019
31
0
[YARDIM]Teamspeak 3 Web Panel

arkadaşlar merhaba bana teamspeak 3 web panel lazım admin panelli müşterilerimi yönetebileceğim müşterilerimde üye olup teamspeak 3 server oluşturabilsin üst paketlere geçebilsin yedek yüklesin yetki versin oda yüklesin vs gibi şeyler bende bunları admin panelimden yönetebileyim böyle bir scripte ihtiyacım var yardımcı olursan sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Piyasada var olan çoğu ts3 panel script'inde hile hurda oluyor. Üyelere ı'm bot tarzı yetkiler verebilirsiniz yatqa'dan, web panelli istiyorsanız da 'TS3 web panel bayi' yazarak sonuçlardaki sitelere bir bakabilirsiniz.

ibrahimpirr

Yeni üye
20 Ocak 2019
31
0
Piyasada var olan çoğu ts3 panel script'inde hile hurda oluyor. Üyelere ı'm bot tarzı yetkiler verebilirsiniz yatqa'dan, web panelli istiyorsanız da 'TS3 web panel bayi' yazarak sonuçlardaki sitelere bir bakabilirsiniz.

işte bende güzel bir web panel arıyorum

sorun çözülmedi arkadaşlar lütfen yardım pls

Sayın ibrahimpirr

Buraya tıklayarak Ts3 Paneline erişip indirdikten sonra sunucunuza yükleyebilirsiniz.

İyi Forumlar

ben kuramadım scripti paylaşana facebook dan mesaj attım cevap bile vermiyor anlamadım nasıl iş bu scripti paylaş sonra millet mal mal ekrana baksın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.