Teknik lise

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Arkadaşlar Geçenlerde bir konu açmıştım bölüm seçimi ile ilgili Bölümde kararımı Verdim...

9. sınıf 10 . sınıfa geçiyorum

Elektirik-elektronik Teknik lise Olarak karar verdim dal olarakta Endüstriyel bakım onarım.

Fakat İnterneten Vs edindiğim bilgilere göre zor diyolar matematik fen falan Ben Geçen Sene Devamzızlıktan kalmıştım Yani 2. senem bu eyer böyle bişi varsa Derslerden kalırsam benim için okul hayatım bitmiş demek oluyor , Sizlerin içinde Teknik lisede olanlar varsa bana bunun hakında bilgi vere bilirlermi pişmanlarmı yoksa memnunlarmı ?

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Ben 2006'da anadolu teknik lisesine başladım elektrik elektronik - endüstriyel bakım ve onarım okudum. İlk sene kolay ama sonraki 3 sene sınıfları nasıl geçtiğimi bende bilmiyorum :D ve şu an çok pişmanım o bölümü okuduğuma, üniversitede grafik tasarım 4. yılımdayım. Eğer liseyi kendin seçmeyip başkasının tavsiyesiyle filan girdiysen (ilerde şöyle iş bulursun böyle iş bulursun vs diyenler olduysa inanma) yol yakınken anadoluya düz lsieye filan geçmeye çalış :)

24 Şub 2014
214
0
Kardeşim anladığıma göre çalışmayı sevmeyen tembel birisin o yüzden düz ve ya anadolu lisesine geçersen dersler ağır gelir ve sınıfta kalıp okul hayatın bitmiş olur tek çaren o bölümse git eğer sınıfta kalırsan açık lise ile zaten lise 3 den devam edersin.

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Kardeşim anladığıma göre çalışmayı sevmeyen tembel birisin o yüzden düz ve ya anadolu lisesine geçersen dersler ağır gelir ve sınıfta kalıp okul hayatın bitmiş olur tek çaren o bölümse git eğer sınıfta kalırsan açık lise ile zaten lise 3 den devam edersin.

Çalışmayı sevmeyen değil Şuanda dersler iyi ama işte zor gelirse falan diye korkuyorum o yüzden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.