tekrar barıştığım sevgilime yazdım sizce nasıl olmuş düşünceleriniz önemli

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
arkadaşlar 1.5 senedir ayrı kaldığım kız arkadaşımla tekrar barıştım ve ona bir şiir yazdım sizce nası olmuş düşüncelerniz benim için değerli herkez fikrini söyleyebilir mi şiiri ona göre vericem yada şöyle yazsaydın daha güzel olurdu dediğiniz bir mısra varmı ?

Nerden bileyim yine aşık olucağımı sana,
Umrumda deildin aslında, ama yinede kalbimdeydin
Rahattım, unuttum sanıyordum... unutamadım,
Çehreni hep sakladım hafızamda, gizli gizli sevdim seni,
İçten içe aşık oldum , hiç unutamamdım ki aslında...
Çıka geldin yine, özlem dolu bir ayrılığa son verdin belkide,
Eser yok şimdi ayrılık matemimden, kızgın deilim, sadece seviyorum seni
Kalbibimin yegane gülüydün hep, gidincede bile hiç solmadın ki sevgilim..

Son düzenleme:

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Eser yok şimdi ayrılık matemimden, kızgın deilim, artık seviyorum seni
Artık kelimesini kaldırıp, sadece, Seviyorum seni yazarsanız daha iyi olur. Çünkü kız arkadaşınız 'ne yani daha önce den sevmiyor muydun beni' diyebilir. İnce bi ayrıntı olsa da bayanlar dikkat eder..

22 Eyl 2012
94
0
Mamak/Ankara
Kardeş bence fazla romantizim iyi değildir. Şiir felan yazma bence. Özlediğini fazla edebiyatlaştırmadan yaz. Doğal olarak konuş. Şiirin belki hoşuna gitmeyebilir ama doğallığın her kızı etkiler. Gerek konuşmada derek davranışında doğal olmak iyidir :)

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
Teşekkürler arkadaşlar
Eser yok şimdi ayrılık matemimden, kızgın deilim, artık seviyorum seni
Artık kelimesini kaldırıp, sadece, Seviyorum seni yazarsanız daha iyi olur. Çünkü kız arkadaşınız 'ne yani daha önce den sevmiyor muydun beni' diyebilir. İnce bi ayrıntı olsa da bayanlar dikkat eder..
ben bunu fark edememişim teşekkürler öneriniz için bencede öyle anlayabilir

teşekkürler
Kardeş bence fazla romantizim iyi değildir. Şiir felan yazma bence. Özlediğini fazla edebiyatlaştırmadan yaz. Doğal olarak konuş. Şiirin belki hoşuna gitmeyebilir ama doğallığın her kızı etkiler. Gerek konuşmada derek davranışında doğal olmak iyidir :)
kardeşim zaten benim normal halim bu kimi insanlar kaba olur kimileri umursamaz olur herkez farklıdır demek istediğim benim doğal halim bu zaten ruhum şair :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.