telefon açılış ekranında kalıyor asus

siyabentqxqx

Katılımcı Üye
10 Nis 2012
839
0
nereye
arkadaşlar telefonun klavyesi sorunluydu donuyordu bende klavyeyi silip yeniden yükledim telefonu yeniden başlattım ve telefon açılış ekranında kalıyor asus logosu ve dibdeki şey dönüyor orda kalıyor nasıl kurtarabilirim içinde öenmli fotoğraflar falan var bir yolu farmı formatsız?
telefon asus zenfone 5 ve rootlu

A Sosyal Asker

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
263
0
Bursa
Merhaba dostum telefonunun jarzının bitmesini bekle belki zama alır ama elinde sonunda biter.Jarzın bitince telefon normal olarak kapanacak ve o ekrandan kurtulacaksın.Ardından telefonu 2-3 dk. Jarza tak ve yeniden açmayı dene.Aynı sorun bendede çıkmıştı bu yolla düzelmişti.Benim jarzım fuldü 6 günde kapanmıştı :D Dua et de jarzın az olsun sana kolay gelsin bi ihtiyacın olursa özel mesaj atabilirsin.

A Sosyal Asker

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
263
0
Bursa
Anlattığım yöntem işe yaramaz ise eğer küçük iğne boyutunda bir delik olacak oraya iğne sokup format atabilirsin fakat önemli dosyalar varsa beklemek en iyisidir yukarıda dediğim gibi

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Dostum Bana Kalırsa Elinde Kalmasından İyidir Yinede Riske Girmek Gerekecek .
Telefonuna Stock Rom Yükle
Ve Ardından Recovery Yapmaya Çalış

Not : Eğer Telefon Hiç Açılmıyor İse HardBrick Olmuştur Veya Bataryan Bitmiştir .
HardBrick Olan Telefonları Download Moduna Almak İçin Bir Araç Var Biraz Araştırırsan bulabilirsin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.