Telefon bilgisayara bağlanmıyor

19 Mar 2017
62
0
Kafasınınİçi
Merhaba. Redmi note 8 telefonumu bilgisayarıma bağlayamıyorum. Aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Sadece saatin orada bu aygıtı çıkar kısmında gözüküyor.
Yaptığım işlemler:
1- Tüm usb girişlerini denedim.
2- Farklı kablolar denedim.
3- Redmi note 8 pro ve redmi note 9 pro cihazlarını denedim aynı kablolarla, onlarda bir sıkıntı çıkmadı.
4- İnternetten driver bulup yükledim olmadı.
5- Driver booster ile denedim olmadı.
6- Pc yi ve telefonu bir çok kez yeniden başlattım.
7- Telefonda hata ayıklama açtım, usb yapılandırmasında dosya aktarımı seçili.
8- c>windows>inf klasöründeki wpdmtp.inf dosyasını yükledim yeniden başlattım olmadı.

Lütfen yardımcı olun.

Not: Telefona format atmak istemiyorum.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
973
Merhabalar
Öncelikle cihazınızı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin, usb hata ayıklayıcı modunu açıp deneyin bunlar olmazsa bu siteden cihazınıza uygun oem sürücüsünü seçip yükleyin ve tekrar deneyin
İyi Forumlar

19 Mar 2017
62
0
Kafasınınİçi
Merhabalar
Öncelikle cihazınızı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin, usb hata ayıklayıcı modunu açıp deneyin bunlar olmazsa bu siteden cihazınıza uygun oem sürücüsünü seçip yükleyin ve tekrar deneyin
İyi Forumlar
aygıt yöneticisini detaylı arayınca xiaomi telefonun acer composite adb interface olarak gözüktüğünü fark ettim. Direkt verdiğiniz siteden bulduğum dosya ile sürücü yükleme yapmaya çalıştığımda x64 tabanlı değil hatası alıyorum. ne yapmalıyım

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
973
Merhabalar
hatanın resmini atabilir misiniz? windows 32 bit mi yoksa 64 bit mi kullanıyorsunuz ?
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.