Telefon Deseni Unuttum

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Hayırlı geceler arkadaşlar telefonumun desen şifresini unuttum . J6+ telefonum. Reset atmadan şifreyi kırmam gerek içindekiler önemli lütfen yardım edin arkadaşlar ya.

Arkadaşlar maalsef yanımda pc yok pc olsa yapardım zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Bknz:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=1EErlz_qx2I"]https://www.youtube.com/watch?v=1EErlz_qx2I[/ame]

Bknz:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qGpmk7n97jc"]https://www.youtube.com/watch?v=qGpmk7n97jc[/ame]

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
8
92
Ocak' tan gelme...
Ekran Kilit Desenini Unutmak

Ekran kilit desenini unuttuğunuzda ve hatırlamak için farklı kilit desenleri denemeleri yaptığınızda, ilk denemelerinizde cihaz sizden deseni tekrar çizmenizi istiyor.
5 kez denerseniz 30 sn sonra tekrar deneyin uyarısı çıkıyor. Fakat yanlış girmekte ısrar ederseniz desen girme ekranı kayboluyor ve sizden Gmail hesabınız ve şifrenizle giriş yapmanızı isteyecektir.

1- Gmail Hesabı ve Screen Lock ByPass Uygulaması

Ekran kilitini açmak / kırmak için Gmail hesabınıza şifrenizle beraber giriş yaptığınızda cihazınızı en son kullandığınızda kullandığınız Wi-Fi veya mobil internetinizin üstünden sorun yaşamadan Gmail bilgileriniz kontrol edildikten sonra cihazınız açılacaktır.

Cihazınıza giriş yaptıktan sonra Google Play’ den Screen Lock ByPass Pro uygulamasını indirip ekran kilit desenini kaldırabilirsiniz. (Şarjda olmaması ve usb kablosu takılı olmamasına özen gösterin)

Uygulamayı indirdiğinizde cihazınızı şarja takın ve uygulamayı başlatın. Uygulamayı başlattığınızda gelen ekrandan ” Active “ seçeneğini seçin.

” Active “ seçeneğini seçtikten sonra karşınıza gelen ekrandan ” Remove Lock Password “seçeneğini seçerek ekran kilid desenini kaldırabilirsiniz.
Eğer Gmail heabınıza giriş yapabiliyorsanız bu uygulama ile cihazınızı açabilirsiniz fakat cihazınıza Gmail hesabınızla giriş yaptığınızda telefonunuzun internete bağlı olması gerektiğini unutmayınız.

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Ekran Kilit Desenini Unutmak

Ekran kilit desenini unuttuğunuzda ve hatırlamak için farklı kilit desenleri denemeleri yaptığınızda, ilk denemelerinizde cihaz sizden deseni tekrar çizmenizi istiyor.
5 kez denerseniz 30 sn sonra tekrar deneyin uyarısı çıkıyor. Fakat yanlış girmekte ısrar ederseniz desen girme ekranı kayboluyor ve sizden Gmail hesabınız ve şifrenizle giriş yapmanızı isteyecektir.

1- Gmail Hesabı ve Screen Lock ByPass Uygulaması

Ekran kilitini açmak / kırmak için Gmail hesabınıza şifrenizle beraber giriş yaptığınızda cihazınızı en son kullandığınızda kullandığınız Wi-Fi veya mobil internetinizin üstünden sorun yaşamadan Gmail bilgileriniz kontrol edildikten sonra cihazınız açılacaktır.

Cihazınıza giriş yaptıktan sonra Google Play’ den Screen Lock ByPass Pro uygulamasını indirip ekran kilit desenini kaldırabilirsiniz. (Şarjda olmaması ve usb kablosu takılı olmamasına özen gösterin)

Uygulamayı indirdiğinizde cihazınızı şarja takın ve uygulamayı başlatın. Uygulamayı başlattığınızda gelen ekrandan ” Active “ seçeneğini seçin.

” Active “ seçeneğini seçtikten sonra karşınıza gelen ekrandan ” Remove Lock Password “seçeneğini seçerek ekran kilid desenini kaldırabilirsiniz.
Eğer Gmail heabınıza giriş yapabiliyorsanız bu uygulama ile cihazınızı açabilirsiniz fakat cihazınıza Gmail hesabınızla giriş yaptığınızda telefonunuzun internete bağlı olması gerektiğini unutmayınız.

Hocam çıkmıyo öyle bişe 100 kere denedim en az ya

Ya telefonumda parmak izide var fakat ilk başlatmadan sonra illa desen istiyo.

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
bro deseni unuttum seçeneği var mı android 4.4 üzerinde oluyor birde Cihazımı Bul Android Device ManagerSamsung’un “Cihazımı Bul” Servisibunları Da Denermisiniz

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
bro deseni unuttum seçeneği var mı android 4.4 üzerinde oluyor birde Cihazımı Bul Android Device ManagerSamsung’un “Cihazımı Bul” Servisibunları Da Denermisiniz

Yok aga olmuyor hiçbiri

Bknz: https://www.efkan.net/cep-telefonu-ekran-sifresi-nasil-kirilir/7

Şu adreste ki hamleler işe yarayabilir. 1.yazıda muhtemelen farklı bir telefona kurulacak bir uygulamadan bahsetmiş. 3.yazıyı başlıca denemenizi öneririm.

Yok hocam 10 dan fazla denedim çıkmadıöyle bişe

Halitergl

Üye
10 Ara 2017
106
0
Denizli
Ekran şifresini sıfırlamak için birkaç farklı yöntem vardır. Bu yöntemleri kullanarak telefonunuzu açabilirsiniz. Tüm Android telefonlar için , Google Cihaz yöneticisi, Samsung telefonlar için Mobil cihazımı bul, HTC telefonlarda HTCSense gibi telefonu uzaktan yönetmenizi sağlayan uygulamaları kullanarak ekran şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Tüm telefon üreticileri cihazı uzaktan yönetmenizi sağlayan özellikler sunmaktadır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.