Telefon Dik Çekim Yansıma Efekti- Nası yaparım? bilen baksın

Yusufbal

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
339
0
Hatay
Dostum attğın videonun görünüm kitlesi kısıtlandığı için bizler göremeyiz yani ekren görüntüsü vb atarsan iyi olur aksi takdirde kimse yardımcı olamaz

TheEzio

Üye
22 Ara 2013
248
0
uzun yoldan
Dostum attğın videonun görünüm kitlesi kısıtlandığı için bizler göremeyiz yani ekren görüntüsü vb atarsan iyi olur aksi takdirde kimse yardımcı olamaz

söylediğin için saol
4b25JG.png

not resim örnektir ben değilim :D

TheEzio

Üye
22 Ara 2013
248
0
uzun yoldan
attığından yola çıkarak nasıl yapacağımı buldum teşekkürler.
bilmeyenler için yaziyim camtasiadan veya after effectsten videoyu koyup arkasına bitane daha video koyuyosunuz daha geniş olacak şekilde 2 videonun arasındaki katmana blur ekliyosunuz oluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.