Telefon Ekranı Nasıl Pcye Aktarılır

protozm1

Üye
4 Eki 2012
107
0
images

merhaba arkadaşlar telefonunuzun ekranını nasıl pcye yansıtılacağını anlatacam
-öncelikle google chromeden vysor eklentisini indirin
-cohromede sağ üste 3 noktaya tıklayın>diğer araçlar>uzantılar
-vysor eklentisinin altında> ayrıntılar> Masaüstüne kısayol oluştur

-buraya kadar herşey tamam
-http://vysor-online.com/ bu siteden programı indirip kuralım
-telefonunuzdan vysor uygulamasını indirin
-telefodan vysor uyglamasına girin
-pcde chromede google hesabınızı açın
-telefonunuzu usb kablouyla pcye bağlayın
bağladınızda usb hata ayıklamaya izin verilsinmi diye sorar tamam dersiniz ekranı pcye yansıtır

BvUV1q.png

bu kadar arkadaşlar

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Ellerine Sağlık samsung sidesync veya teamviewer ile de ekranları yansıtabilirsiniz.

Maskk Off

Yeni üye
25 Mar 2018
23
0
İstanbul
ellerine sağlık hocam şunu da eklemek isterim ben Vysor u açtığınız zaman cihaz bulunamadı hatası alırsanız Vysor u açın ve alt kısımda Windows Users need ADB Drives var onu kurun sorun kalmaz çünkü ben o hatayı almıştım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.