TELEFON HACK - Çok azcık SOSYAL Mühendislik Gerektirir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 Ocak 2016
207
0
127.0.0.1
Beyler Bugünkü Konumuz Hedefdeki Telefonu Hackleme Konu Daha Önceden Açıldımı Bilmem Ben
Kendim Yazıyorum.Şimdi Bi Tane Arkadaşa Uyuz Oluyoruz Diyelim Hattı Turkcell(Avea Ve Vodafone Kodlarıda Var) Yanına Gidiyoruz.Knk Telefonunu Verirmisin Benim Pedere Mesaj Atmam Lazım Deyin
Ve Telefonu Alın Turkcell Üzerinden Anlatıyorum;
Mesajlar Bölümüne Gelin SIFRE Yazıp 2222'ye Mesaj Gönderin
Vodafone "S" yazıp 7000'e sms gönderiyoruz,
Avea:*952# i tuşlayıp çağrı (arama) tuşuna basıyoruz.
ekranda bilgi mesajı olarak görünen JetŞifreyi yine aklımıza yada kendi telefonumuza yazıyoruz.

Telefona Gelen Kodu Aklımızın Bir Köşesine Yazıyoruz Ve Eve Gittiğimizde Yada Telefonunuz Android İse İnternete Bağlanıp:
Turkcell
Turkcell Online İşlemler ile Yapabilecekleriniz
Avea:
https://www.avea.com.tr/mps/portal;m...ndUserSettings
Vodafone:
https://www.vodafone.com.tr/MyVodafo...cmp=hp_top_oss

Burdan Kurbanın Ne Var Ne Yok Telefonla İlgili Neler Yaptıgı
Hangi Tarifeyi Kullandıgı
Ne Zaman Sms Paketi Bittiği,
Ne Kadar Parası Oldugu
PARA TRANSFERİ YAPMAYI
Her Şey YAparsınız Kısacası BEnden Bu Kadar Konu Sabit Olursa Sevinirim Hepinize İyi Günler...

ALINTIDIR CANIMI SIKMAYIN LAF ATIP BEĞENDİĞİM İÇİN PAYLAŞTIM..

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Konu eskidi sanki.. Konu başlığı ile pek alakalı değil ve diğer konulardan bi farkı yok ki.

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
bu devirde kimse telefonu veripte mesaj attirmaz kusura bakma kardesim herkes kendi capinda birseyler biliyor adamlar cocukluk arkadaslari lakin telefonlari birbirinin eline dahi vermiyor ! telefon kisiye ozeldir sen her isteyene telefonu veriyormusun ? haydi cevap ver

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
O işler öyle gizli olmuyor. Sen Jetşifre alıp online işlemler'den girirsen telefonun sahibine mesaj gidiyor online işlemler giriş yaptınız diye. Bunuda düşünün.

HASS BEEN HACKED

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
269
0
[ı]bu devirde kimse telefonu veripte mesaj attirmaz kusura bakma kardesim herkes kendi capinda birseyler biliyor adamlar cocukluk arkadaslari lakin telefonlari birbirinin eline dahi vermiyor ! Telefon kisiye ozeldir sen her isteyene telefonu veriyormusun ? Haydi cevap ver [/ı]
insan gibi okusaydın adam az buçuk sosyal mühendislik istiyor diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.