Telefon Kayboldu Başka Ne Yapabilirim?

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
Bu sabah durakta telefonu düşürdüm çok aramama rağmen bulamadım hemen eve gidip android cihaz yöneticisinden telefonu kitle işlemini yaptım çalıştımı bilmiyorum sonra btk yı arayıp imei den telefonu kapattırdık

android cihaz yöneticisinde konumu bulamadım maalesef şimdi ne yapabilirim telefon hattı annemin üzerine kayıtlıydı btk savcılığa gidin dedi annem ceza olsun diye gitmiyor öyle oturdum kaldım evde yardımcı olursanız sevinirim

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
dostum zaten çalan kişi direk gider format atar emaili degiştirir sim kartı kırar atar sende üzerine buz gibi se içersin yavaş yavaş sindire sindire bu duruma alışacan herkezin mutlaka başına gelmiş bir olay benim 6 defa bisikletim çalındı hepside sıfır dı

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
dostum zaten çalan kişi direk gider format atar emaili degiştirir sim kartı kırar atar sende üzerine buz gibi se içersin yavaş yavaş sindire sindire bu duruma alışacan herkezin mutlaka başına gelmiş bir olay benim 6 defa bisikletim çalındı hepside sıfır dı

kardes benim 2 defa biiskletim çalındı ikisindede çalanı 1 hafta sonra yakaladım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.