Telefon numarasindan adres sorgulama

Selamun aleykum canlar.
Her zaman oldugu gibi bir yardima ihtiyacim oldu mu herzaman ugradigim mekan olan THT ye yine geldim ve haliyle yardima ihtiyacim var :)

belkide forumda konu acmayali seneler oldu, mukemmel bir forumumuz var; aradiklarimi herzaman buluyorum.

Lafi uzatmicam.
Bana TELEFON NUMARASINDAN ADRES bulucak bir program veyahut internet sitesi bileniniz varsa onere bilir mi?
Turk Telekom Rehberinde aramaya calistim, pek birsey bulamadim. sahsin kaldigi semti bilmiyorum. ISTANBUL diye biliyorum...

Simdiden tesekkur ederim

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Selamun aleykum canlar.
Her zaman oldugu gibi bir yardima ihtiyacim oldu mu herzaman ugradigim mekan olan THT ye yine geldim ve haliyle yardima ihtiyacim var :)

belkide forumda konu acmayali seneler oldu, mukemmel bir forumumuz var; aradiklarimi herzaman buluyorum.

Lafi uzatmicam.
Bana TELEFON NUMARASINDAN ADRES bulucak bir program veyahut internet sitesi bileniniz varsa onere bilir mi?
Turk Telekom Rehberinde aramaya calistim, pek birsey bulamadim. sahsin kaldigi semti bilmiyorum. ISTANBUL diye biliyorum...

Simdiden tesekkur ederim

Telefonun Varsa Android Veya İos True Caller İndir Ordan Bak Kardeşim Numara Sorgula Çıkıyor 2 Gün Bedava Sonra Paralı Uygulama

Atalante

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
717
0
Levent
Bildiğim kadarıyla ev adresi verebilecek programlar normal kişilerde mevcut değil polislerde ve devlet kurumlarda var,
Bazı ileri Bilgili Hacker lerde de vardır tabi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.