telefon önerisi?

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
sa beyler telefon almaya niyetim var boyut olarak büyük boyut birde android sürümü iyi olan telefonları önerebilirmisiniz veyahut size iyi gelen telefonlarıda önerebilirsiniz şimdiden teşşekürler :)

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
lg g4 alabilirsin paran varsa.lg g2 yi bir tanıdığım kullanıyor oyunlarda performansı iyi 4 yıl olmasına rağmen fena değil.Özellikleri iyi kulllanışlı.lg g4 ü bir düşünsene :)

lg g4 almanı öneririim.

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Ne alacağın hakkında bir fikir belirtemem ama ne almayacağın hakkında çok net konuşurum.

Vestel veya daha yeni piyasaya girmiş yerli markalardan SAKIN OLAKİ ALMA, HATTA ALMAYA TENEZZÜL BİLE ETME

GhostMagician

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
279
0
O zaman Bykurabiye nin dediği gibi lg4 fena değil güzel hatta ben de almayı düşünüyorum

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
750 TL Civarında General Mobile GM5 Alabilirsin
Gayet Güzel Telefon 7.1.1 Android Sürümü Bulunmakta
Öneririm :)
İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.