Telefona Bilgisayardan nasıl forat atabilirim

• Konbuyu başlatan mmmiiiaaa
  • Başlangıç tarihi
M

mmmiiiaaa

Ziyaretçi
telefon mi11 lite 2.alan açmıştım pin oluşturmadan sonra 2. alanı sildim tekrar kendi kulladıgım bölüme geldim desene ne denersem deneyim açılmıyor bilgisayar üzerinden format veya format atmadan açabilirmiyim.

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
  • Android telefonunuzu USB ile bilgisayarınıza takın.
  • Bilgisayardaki ADB kurulum dizininde bir komut istemi penceresi veya bir terminal penceresi açın.
  • Aşağıdaki komutu yazıp enter tuşuna basın:
    • adb shell rm /data/system/gesture.key
  • Şimdi Android telefonunuzu yeniden başlatın, desen kilidinin geçici olarak gittiğini göreceksiniz.
  • Android telefonu yeniden başlatmadan önce yeni desen veya PIN şifresi ayarlayın. Aksi takdirde Android telefonunuz tekrar kilitlenmiş olacaktır.
bi makale üzerinde buldum deneyin isterseniz.

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
176
77
TÜRK IRKININ OLDUĞU HER YER
Merhaba Dostum
ilk önce telefonuna erişebilmek için aşağıdaki adımları ve katagorileri deneyebilirsin.
Fabrika ayarlarına sıfırlama(HARD RESET):
Dostum her telefona göre farklı olarak sizinkindede Güç Tuşu+Ses yükseltme Tuşlarına basarak sıfırlama ekranına girebilirsiniz
Burda kaynak mevcut:
Youtube Link
Odin İle Yazılım Atma:
Bilgisayarınıza USB İle telefonunuzu bağlıyorsunuz ayrıca ODİN Adlı yazılımı yüklüyorsunuz
Ardından aşağıdaki verdiğim kaynaktan izleyerek yazılım attabilirsiniz
Youtube

Bu kaynaklar ile sizi kesin çözüme ulaştırır.

İyi forumlarr :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.