Telefona sanal makine kurma

omerbeysxq

Yeni üye
27 Eyl 2022
20
1
Arkadaşlar selamün aleyküm telefonuma sanal makine kurmak istiyorum internette biraz araştirma yaptim bilgisayar için olani beni bilgisyaar kurdum ama telefonda da ihtiyaç duyuyorum virtualbox bilgisayarimda olan bunun aynısını veya benzerini kurmak istiyorum içinde sqlmap nmap vs herşey olcak şekilde nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
925
11
727
telefonun kaynakları zaten çok sınırlı (ram, işlemci çekirdeği vs.) sanal makine kurmak mantıklı değil. onun yerine RDP ile sunucuya uzaktan bağlan daha kolay

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
925
11
727
evet 2-3 dolara bi linux VPS al. ssh uygulaması kur telefona, sunucunun ip ve ssh anahtarını gir, uzaktan bağlantı kur, terminalde ne istiyorsan çalıştır. sqlmap vs.

Merhaba, telefona sanal makine kuramazsınız ama termux ile sanal makineye kurduğumuz linux sistem gibi bir sisteme sahip olabilirsiniz. Termux'da açık kaynak işletim sistemi gibidir. Hacking için kullanılabilir. Udemy'de eğitim içinse Battal Koç hocamızı öneririm.

Eğitim olarak da bu video serisine bakabilirsiniz.

[KIRMIZI]

Üye
27 Eyl 2022
165
34
Allah nerede isterse
Merhaba, telefona sanal makine kuramazsınız ama termux ile sanal makineye kurduğumuz linux sistem gibi bir sisteme sahip olabilirsiniz. Termux'da açık kaynak işletim sistemi gibidir. Hacking için kullanılabilir. Udemy'de eğitim içinse Battal Koç hocamızı öneririm.

Eğitim olarak da bu video serisine bakabilirsiniz.

Ben termuxta wifi hack yapmaya çalıştığımd yapamdım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.