Telefona Virüs Bulaştığını Nasıl Anlayabilirim?

KinqTehliqe

Katılımcı Üye
23 May 2016
360
0
İstanbul
Selamun Aleyküm​

Telefonumu format atmıştım olmuştur belki 1 2 ay sonra ben buna tht den falan program indirdim başka yerden birşey falan indirdimmi indirmedimmi hatırlamıyorum hepsi hack programı indirmemiştim başka şeylerde indirdim sonra telefona 2 3 kere bazı zamanlar dıd dıd :) sesi gelmişti bende telefonumun dinlendiğinden ve ya da virüs bulaştığındna şüphe ediyorum telefonum asus bu virüs varsa nasıl öğrenebilirim yardım edermisiniz nerden bakabilriim kim dinliyo falan yardım ederseniz sevinirim.

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Android sürümlü bir akıllı telefon kullanıyorsan Play Storeden Eset Mobil Security İndirip güzel bir lisans bulup pro haline getirip tam tarama ile tarayıp olup olmadıgını anlıyabilirsin ve silebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.