!! Telefonda Ses Var Görüntü Yok YARDIM ACIL!!

DEDECTOR

Üye
20 Ağu 2016
65
0
Lyon
Telefonum elimeyken yere düştü. Telefon düştüğünde Kapalı Haldeydi. 15 dk sonra açtım ve telefonun üzerinde sarı sarı lekeler vardı. Zamanla (15 dk içerisinde) telefon sapsarı oldu ve sarılığın ortasından siyahlıklar başladı. Ve en sonunda kapkara kaldı telefon. Şimdi telefona dokunduğumda tuş sesleri geliyor, bildirimde geliyor fakar görüntü yok. Yardım Edermisiniz ne gibi sorun olmuştur tamir Fiyatı nedir ? - Samsung Galaxy e7 2014- (Telefonun yaklaşık 40 gün önce ekranı değişti 340 tl alındı ama ozaman kırılmıştı ekran):mad:

umutcan1905

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
384
0
1. Bu forumda up up diye bir şey yoktur.
2.Bir konuyu üstünden bir gün geçmeden güncellemek yasaktır.

Telefonun ekranı kırılmıştır . Aynı sorunu bende yaşadım.

DEDECTOR

Üye
20 Ağu 2016
65
0
Lyon
1. Bu forumda up up diye bir şey yoktur.
2.Bir konuyu üstünden bir gün geçmeden güncellemek yasaktır.

Telefonun ekranı kırılmıştır . Aynı sorunu bende yaşadım.

Teğmenim uyarınız için teşekkür ederm biraz acildi oyüzden güncellemek zorunda kaldım.
Fakat telefonun yüzeyinde veya görnümünde bi sorun yok. Telefon düstüğünde sağ üst köşesine düştü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.