Telefondan Hack Nasıl Yapabilirim ?

galali31

Yeni üye
27 Haz 2016
42
0
Aramızda yaz dolayısıyla degerlendıren çalışan arkadaşlarımız var Belkıs 1 sakatlık de olsun mobılden gırıyodur ama onun ıstedıgı GÜZEL TURKIYE MIZIN Büyük bır forumuna katkıda bulunmak ... Ben de ısterım sözlerde ıstersınız uzatmayacağım burdan kuruculara seslenıyorum : mobılden gıren arkadaşların yapacakları hack yada yenılıkler nelerdır Soylersenız sevınırım SAYGILAR ıy GUNLER

Başlık Edit : ShuJaira

Moderatör tarafında düzenlendi:

100leech

Üye
11 Haz 2016
229
0
Kendi Yaptıklarımı anlatayım ben ;
yenilik olarak : root ve rom özellikle Cyanogenmod çok kullanışlı oluyor biraz araştırırsan anlarsın
Hack olarak : zAnti ve Wifi-Kill benim kullandıklarım ikiside kullanışlı işe yarar

Lebrath

Üye
16 Tem 2016
144
0
O değerli 1 saatlerini forumda gezmek için harcalarsa arkadaşlarımız aradıkları sonuca ulaşacaklarına inanıyorum. Bu forumda olmayan birşey yok. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.