telefondan pc ye internet

place1

Yeni üye
13 Nis 2012
29
0
İstanbul
Bende kullanmıştım :)
İnternet paketin varsa benim telefonum nokiaydı Nokia Suite Programını indirdim ara kablo ile pcye bağlandım. Program üzerinden internete bağladım. İnternet paketin yoksa Programda telefonu modem olarak kullan diye seçenek vardı Wifi ile bağlanabiliyodun.

GoRqi

Üye
17 Ara 2012
241
0
telefonuna uygun pc suite programini indirip kurduktan snra usb ile telfonu pcye bagla ve program üzerinden nete gir,telefnda oldugu gibi normal pc ye göre normal netten yavas olur ama is görür yoktan iyidir :)

Ahmet Enes

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
523
0
bende bunu yapmak istiyorum.teelfonum android işletim sistemli sony.sony companıon programı yüklü ve usb kablos var ve wifi si var?bunu masaüstü bigisayarda nasıl kullanabılırım.yalnız masaüstü programının wifisi yok.normalde connetfly programı ile teelfonla bağlanıp net kullanabılıyorum.bunun tersını yapabılırmıyım

CodServeR

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
546
0
İzmir
kardesım ben nokıa pc suit kullanıyorum ordan telefn netını kullanıyom.. Hattmda turkcell 20 tl sınırsız ınternetım var... Sorun olmuyo sadece bıraz yavas ama ıdare edıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.