Telefonu aramaya kapatma hk?

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
Kardeslerim kız arkadasımın telini abisi almıs bundan kız sim kartını telden cıkaramammıs abisi cok kotu biri dovuyo onu ben bu sim kartını aramaya nasıl kapatabilirim yada telefonu yardım edin lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Sen kendi telefonundan o numarayı ve kızın abisinin numarasını yasak listesine ekle, boş bulunduğun bir anına gelip telefonu cebaplayıp abisiyle kulak kulağa gelmezsiniz işte.

Ayrıca, istersen sevgiline ayrı bir tel ve sim al. Gizli tutsun ama..😅

Ayrı bir rıcam: Konu başlığında derdinizi lütfen belirtin. Yanıltıcı ve çok fazla eksik bilgi vermeyiniz başlıkta.

Saygılar
HABİR

7 Tem 2007
9,549
89
Hattı, yasal sahibi dışında kimse kapatamaz. Ama önceden online işlem şifresi alındıysa internet üzerinden kurcalanabilir. Cihaz içinse, önceden yüklenmiş bi uzak yönetim uygulaması tarzı bi uygulama / ayar yapılmadıysa müdahale zor. Umarım bunlardan biri vardır

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
Abi bundan bir gun once kızın numarasını biri sanaldan dağıtmış ve surekli arıyolar yoksa kendim icin degil bu arıyan kisiler aradıkca abisi kıza yukleniyo dövüyor bunun icin vede onceden maalesef tele bisi atmadım

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Arkadaş çevresinde açık var.. 😐 Yazık.

Yapacak birşey yok. Yeni numara edinmeli, mümkünse gizli aramalarda bulunmalı. Ve uygunsuz aramaları kara listeye alabilecek bir telefon edinmeli.

anony5

Üye
12 Ara 2015
51
0
telefona ulaşabilirsen numarayı vodafona kayıtlı olmayan numaraya yönlendir arandığında vodafona kayıtlı böyle bir numara yoktur uyarısı alınacaktır benimde başıma gelmişti kız yüzünden ordan biliyorum... geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.