Telefonu Sıfırladım,Gmailden dolayı giremiyorum

Wolrider

Üye
6 Haz 2016
230
1
Nereye
İyi günler THT üyeleri.

Telefonumun desen şifresini unuttum ve sıfırladım .Lakin telefonu açacağım vakit son adım olarak gmail hesabımı ve şifremi istiyor.Bende hangi gmail ile girdiğimi unuttum.Yeni bir hesap açtım ama o kullandığım hesabı istiyor.Nasıl halledebilirim ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Marka ve modelini yazmış olsaydın şayet.

adb*reboot-bootloader ve adb*reboot recovery*commands.
Pc ile usb bağlantısı cözümü

Adb usb connect
Direk komutsuz dosya veri ile

Adb driver ile

Bootloader ile

Vsvsvs cözümü deneme yanılma ile bulabilirdik.
Eksik soruya verecek cevap kaybedecegin savaşa girmek gibi birşey.
Hiç birşey bilmedim abim teknik servis zaten android ve akıllı telefon hakimiyetim (bilgi) burdan gelmekte sorardık.

Ama bidahaki sorularını cözüm arıyan ciddi konularda dogru bilgilerlen açman önerisi ile kendine iy bak :)

EnzMrc

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
598
0
Adana
telefon marka modeli ne, androidde kırdırma diye bir şey olduğunu bilmiyordum ben format atınca direk olarak gmail o bu her şey gidiyor şaşırdım

Lywery

Üye
1 Ocak 2020
71
0
Her telefonda olmayabiliyor seni biraz uğraştırıcak ama baştan "{ Telefon markası } frp bypass gmail" diye aratarak youtubeden bulabilirsiniz, çoğu telefonda oluyor ama yenilerinde olmayabiliyor. Eğer olmazsa telefonu twrp ile sıfırlayıp yeniden isteğinize göre custom veya stock rom kurabilirsiniz. Benim tavsiyem baştan ilk söylediğimi bir deneyin, olmazsa size yardımcı olmaya çalışacağım. Birde telefonun marka modelini vs yazabilir misiniz? yardımcı olacak arkadaşlara daha kolaylık sağlamış olursunuz.

Wolrider

Üye
6 Haz 2016
230
1
Nereye
Marka ve modelini yazmış olsaydın şayet.

adb*reboot-bootloader ve adb*reboot recovery*commands.
Pc ile usb bağlantısı cözümü

Adb usb connect
Direk komutsuz dosya veri ile

Adb driver ile

Bootloader ile

Vsvsvs cözümü deneme yanılma ile bulabilirdik.
Eksik soruya verecek cevap kaybedecegin savaşa girmek gibi birşey.
Hiç birşey bilmedim abim teknik servis zaten android ve akıllı telefon hakimiyetim (bilgi) burdan gelmekte sorardık.

Ama bidahaki sorularını cözüm arıyan ciddi konularda dogru bilgilerlen açman önerisi ile kendine iy bak :)

Samsun J5

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.