Telefonum Çalındı

BLLYNC

Üye
7 Ocak 2012
200
0
S'ALYKM
Bugün kalabalık bir ortamda telofonumu masanın üzerinde unuttum.3 dk sonra masaya geldiğimde telefonum yoktu yerinde.3-4 saat sonra ise arkadaşım beni aramış ama telim meşguldü.yani telimi çalan kişi benim numaramla birini arayıp konuşuyor.
Acaba savcılık bunu bulabilir mi ya da telimi çalan kişinin en son kiminle konuştuğunu öğrenebilir miyiz bi şekilde.Hattım da turkcelldi ?

Son düzenleme:

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
öncelikle düzgün selam vermenizi istirham ederim Aleyküm selam
sonralıklada savcılığa suç duyurusunda bulunun telefon orjinal ise her türlü bulunur gerekli cezai işlem uygulanır işlem detaylarını bilmiyorum.

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
S'ALYKM
Bugün kalabalık bir ortamda telofonumu masanın üzerinde unuttum.3 dk sonra masaya geldiğimde telefonum yoktu yerinde.3-4 saat sonra ise arkadaşım beni aramış ama telim meşguldü.yani telimi çalan kişi benim numaramla birini arayıp konuşuyor.
Acaba savcılık bunu bulabilir mi ya da telimi çalan kişinin en son kiminle konuştuğunu öğrenebilir miyiz bi şekilde.Hattım da turkcelldi ?

Değerli kardeşim: dikkat edilmesi gereken bir husus vardır,buda şudur ki,derhal polisle iletişim haline geç zaman kaybı olmasın arada,ayrıca turkcelle iletişim geçmen fayda olmayacaktır. işini uzatır seni oyalarlar,bu yüzden direk suç duyurusunda bulun ve adli mercekler kapsamında soruşturma başlatılmasına bak..

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Cihazında yer bulucu vb. program varsa sitesinden gerekli desteği alabilirsin.Bunun dışında bir an önce bir karakola gidip telefon numaranı vermelisin ve ihbarı yapmalısın.SIM kartı çıkartmadıysa son bulunan yeri gösterir.

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Polise gitmeni tavsiye ederim fakat hırsız olan da enazindan arka sokakları izlediyse :) o sim kart la enazindan aramamasi gerektigini bilir :) Belkide size ulasmaya çalisiyor olabilir :) Ne kadar süre geçti üzerinden ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.