Telefonum incelemeye alındı

tufi78

Üye
13 Tem 2012
69
0
karabük
Arkadaşlar talihsiz bir olaydan emniyete alındım telefonumu incelemeye aldılardı imei numarasını falan da aldılar instagram messenger ve benzeri uygulamalardan yazışmalarımı şuan takip ediyo olabilirler mi uygulama falan yüklemiş olmasınlar

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Merhaba, uygulama yükleme vb söz konusu olamaz. Alındığı an incelenir. Yine de içiniz rahat etmez ise ayarlardan android cihaz yöneticilerine ve uygulamalarınıza göz atınız. Telefonu da sıfırlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Zaten içeri almamışlar o kadar büyük bir durum yok gibi gözüküyor tam sebebini de bilmeden net bir çıkarım yapmak doğru olmaz fakat yazışmalarınıza erişilebilir . Bu kadar takip edilecek kadar bir durum olsaydı zaten salmazlardı diye düşünüyorum yani çok yazışmalarını takip edeceklerini sanmıyorum yinede isterseniz size söyleyeceğim bir kaç belirti ile bir tespit yapabilirsiniz ( cevabınız hayırsa sıkıntı olacağını pek sanmıyorum )

Evet olsa dahi yinede tam bir tespit söz konusu olmayacaktır ..

- Telefon Pil değerleri normalden hızlı düşüş gösteriyor mu ?

-Telefon normalden fazla ısınıyor mu ?

-Tanımadığınız bir uygulama var mı ?

Bunlar dışında bir tarama yaparak telefonunuzda casus bir yazılım olup olmadığını anlayabilirsiniz .​

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Vallahi ben senin yerinde olsaydım giderdim twerp mu neydi recovery vardı onu yükleyerek komple her şeyi silerdim stock rom atardım ondan sonra tüm hesaplarımın şifresini vs değiştirirdim :trl

THEKINGER

Yeni üye
13 May 2019
24
0
Siber Alem
Selamın Aleyküm! Emniyete Alınmanın Sonucunda Dava Dosyan Devam Ediyor ise Almış olabilirler. Sen telefonunu Sıfırlasanda takip dosyasının siliniceğini sanmam. En sağlıklısı Git bir karakola bilgi al. Buradan o işi çözemezsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.