Telefonum Wifi a bağlanmıyor

RuLing032

Yeni üye
19 Şub 2016
22
0
Öncelikle herkese merhaba
Ben LG G3 marka telefon kullanıyorum alalı yaklaşık olarak 1.5 yıl oldu.Telefonum son zamanlarda wifi a bağlanmamaya başladı ve kendi kendine kapanıyordu, birgün komple kapandı ama sabah açıldı herneyse bu açılıp kapanma kendi kendine düzeldi fakat bu wifi olayı hala düzelmedi.
Bugün modeme reset attım adını şifresini falan değiştirdim ama fayda etmedi telefona hard reset attım yine bana mısın demedi o ip değiştirmeler falan da yaptım şu telefondan gelişmiş ayarlardan yapılanı MAC falan kontrol ettim oda devre dışı ve internette başka bir çözüm bulamadım bende son çare olarak buraya yazdım.
Evdeki bilgisayarım diğer android telefonlar hatta playstation bile bağlanıyor fakat benim telefon bağlanmıyor.
Yardım ederseniz sevinirim

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
Öncelikle herkese merhaba
Ben LG G3 marka telefon kullanıyorum alalı yaklaşık olarak 1.5 yıl oldu.Telefonum son zamanlarda wifi a bağlanmamaya başladı ve kendi kendine kapanıyordu, birgün komple kapandı ama sabah açıldı herneyse bu açılıp kapanma kendi kendine düzeldi fakat bu wifi olayı hala düzelmedi.
Bugün modeme reset attım adını şifresini falan değiştirdim ama fayda etmedi telefona hard reset attım yine bana mısın demedi o ip değiştirmeler falan da yaptım şu telefondan gelişmiş ayarlardan yapılanı MAC falan kontrol ettim oda devre dışı ve internette başka bir çözüm bulamadım bende son çare olarak buraya yazdım.
Evdeki bilgisayarım diğer android telefonlar hatta playstation bile bağlanıyor fakat benim telefon bağlanmıyor.
Yardım ederseniz sevinirim

Stock rom bas

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.