Telefonun guc dugmesi bozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
Arkadaslar telefonun guc dugmesi bozuldu ve sarji bitmis gece kapanmis kendi kendine nasil acabilirim telefonu acaba

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,263
148
93
root@kali:~#
Güç tuşuna basmadan açılması olanaksız gibi geliyor bana.

Servise ver kardeşim. Maliyeti yüksek olmaz zaten garantisi varsa bedavaya yapar verirler hemen

bluespel

Üye
3 Haz 2015
89
0
ankara
Hocam biraz sarj doldur sonra sarj soketini cıkarıp tak bunu tekrarla telefon acılasaya kadar telefoncuya götürsen bataryaya şok uygulayarak acarlar sende bi nevi öyle yapıcaksın ben bugün öyle açtım olmadı kücük ıgne ile telefonun power tusuna bastir

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Aynı cevabı 9 kere üst üste vermeye gerek yok değil mi arkadaşlar? yardım merkezinde aynı cevapları vermek post kasımına giriyor.

Sorunun donanım kaynaklı dostum ve yazılıma hiç bir şekilde erişemiyorsun. Bu şekilde tek çaren arkadaşların dediği gibi butonu düzelttirmek olacaktır. kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.