Telefonun şifresini unuttum

KiryosTr

Yeni üye
27 Ocak 2019
23
0
Uzay
Telefonun şifresini unuttum telefon samsung galaxy j8 kurtarma yaptım ama açıldında herşeyi silmeme rağmen hala şifre veya play hesabını istiyor nasıl düzeltebilirim yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Hard reset attın ve halen ekran şifresi mi istiyor? tam olarak attığına emin misin ve play hesabını giriş için zorluyorsa muhtemelen birden fazla hesap açmışsındır ve o yüzden açtığın hesaplar dışında başka hesap açmana da izin vermiyordur, yapılabilecek yöntemler;

hesaplardan birinin şifresini bulma

rom atma

KiryosTr

Yeni üye
27 Ocak 2019
23
0
Uzay
Hard reset attın ve halen ekran şifresi mi istiyor? tam olarak attığına emin misin ve play hesabını giriş için zorluyorsa muhtemelen birden fazla hesap açmışsındır ve o yüzden açtığın hesaplar dışında başka hesap açmana da izin vermiyordur, yapılabilecek yöntemler;

hesaplardan birinin şifresini bulma

rom atma
Hesap ın şifresini sıfırladım sonra girdim kabul etmiyor telefonun sahibinin hesabını girin diyor ama tek hesap o çıkıyor anlamadım. Rom atmaya çalışırım ama telefon root lu değil yardımın için teşekkürler.

Son düzenleme:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Burdan TWRP ile şifre kırmayı deneyebilirsiniz. Bilgisayar CMD aracılığıyla TWRP yükeyebilirsiniz. veya Dr.Fone yazılımını crack ile indirip şifre kırma yapabilirsiniz. Hayırlı forumlar dilerim.

12 Haz 2019
59
0
None
Anlaşılan herkes konuyu yanlış anlamış eğer hard reset atmadan önce google hesabınız ekli ise cihazdan onu kaldırmalısınız ama diyelimki unuttunuz benimde çok başıma geldi resetten sonra kayıtlı google mail sifreslnizi ister youtubeye sorununuzu yazın 100lerce video var hepsi aynı yöntem bir çok cihazda denedim zamanında oluyor iyi forumlar.

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın KiryosTr

Google açınız ve "Telefonunuzun Modeli Stock Firmware" Yazınız oradan cıkan telefon modelinize uygun stock firmware indirdikten sonra Buraya tıklayarak odin kullanımına bakarak veya [ame="https://www.youtube.com/watch?v=zPNY5jQM85I"]Buraya [/ame] bu video yardımı ile telefonunuza stock firmware yükleyiniz. Sorununuz çözülecektir.

İyi Forumlar

Son düzenleme:

KiryosTr

Yeni üye
27 Ocak 2019
23
0
Uzay
Anlaşılan herkes konuyu yanlış anlamış eğer hard reset atmadan önce google hesabınız ekli ise cihazdan onu kaldırmalısınız ama diyelimki unuttunuz benimde çok başıma geldi resetten sonra kayıtlı google mail sifreslnizi ister youtubeye sorununuzu yazın 100lerce video var hepsi aynı yöntem bir çok cihazda denedim zamanında oluyor iyi forumlar.
Dediğini denicem dostum hard format atmayı biliyorum ama atmamışsın diyorlar anlamadılar bi araştırım dediğini teşekkür ederim.

Hard reset attığın zaman ekran şifresi falan kalmaz reset atamamışsındır hala şifre istiyorsa
Attığımdan eminim dostum.

Sayın KiryosTr

Google açınız ve "Telefonunuzun Modeli Stock Firmware" Yazınız oradan cıkan telefon modelinize uygun stock firmware indirdikten sonra Buraya tıklayarak odin kullanımına bakarak veya Buraya bu video yardımı ile telefonunuza stock firmware yükleyiniz. Sorununuz çözülecektir.

İyi Forumlar
Video yu izleyip deniyeceğim teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pslck

Yeni üye
27 May 2019
22
0
Senin sorun android cihazda ilişkilendirilmiş gmail hesabi sifre mi istiyor? Google hesabınız sıfırlandı filan mi diyor.

KaTokioEx9R

Yeni üye
17 Mar 2019
9
0
burdan dostum ındır stcok romdur bu ınttrnetten de detaylı bı sekılde vıdeoları vardır yapmazsan yazman yeterlı yardımcı olmaya calısırım umarım telefon çalıntı değildir .d

Son düzenleme:

KiryosTr

Yeni üye
27 Ocak 2019
23
0
Uzay
Çok basit twrp yükle ve accounts.db yi sil bu kadar
yukardaki arkadaş benide şüphelendirdi çalıntıysa yaramaz sana o mal.
Telefon çalıntı değil garantisi felan hepsi var insanların hakkına girmeye niyetim yok
telefonun şifresini unuttum kurtaramıyorum formatladım duzelmıyor sorun bu. Garantiye yollıcam ama geç yollarlar diye yollamak istemıyorum. Yardımın için teşşekkürler dostum.

Kardeşim instadan ulas bana tokluengin
Senin sorun android cihazda ilişkilendirilmiş gmail hesabi sifre mi istiyor? Google hesabınız sıfırlandı filan mi diyor.
Yazıcam dostum sana saolasın.

burdan dostum ındır stcok romdur bu ınttrnetten de detaylı bı sekılde vıdeoları vardır yapmazsan yazman yeterlı yardımcı olmaya calısırım umarım telefon çalıntı değildir .d
Telefon çalıntı değil bana ait insanların hakkına girmeye niyetim yok. Yardımın için teşekkürler deniyeceğim dostum.

KiryosTr

Yeni üye
27 Ocak 2019
23
0
Uzay
Rom attıkdan sonra odin frp klidini açabilirsin.
rom atmaya baktım ama root lu olması gerekli felan diyor telefon root lu değil bide usb hata ayıklamayı nasıl acıcam root için o gerekiyordu önceden attıgımda telefona giremıyorum gmail şifresini dogru gırmeme ragmen telefon açılmıyor normal koydugum sifreyi istiyor onuda hatırlamıyorum yani telefonu açamıyorum açıyorum ama menüye felan giremiyorum sıfırladıktan sonra telefonu kullanmak için yapılan ayarlarda şifre istiyor orada takılı kalıyorum.

E123

Yeni üye
9 Tem 2019
7
0
16
Selamün aleyküm Ses azaltma, home tuşu ve güç tuşuna birlikte basılı tuttuğunuz Kurtarma seceneği çıkacaktır ses açma düğmeleri ile wipe data/factory reset gelin ve tıklayın seçmek için güç düğmesine basın bunu deneyin bi saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.