Termux DDos İp Attack 2022 En Etkili Yöntem

ibrhmsrck

Üye
13 Mar 2021
54
8
Selamun aleyküm kardeşlerim kısaca DDos attack nedir ondan bahsedeyim. Karşı tarafın ip adresine DDos attack yaptığınızda interneti bloke olur ve internet erişimi tamamen sömürülür ve internete bağlanamaz bu siber saldırıya DDos attack denir.
Simdi yapılışına geçelim
/Kurulum
Burdan sonra ise tek yapmanız gereken Attack yapacağınız İp adresi yapıştırmanız.
İpTarget: (İp adresi)
Port: 8080
Port kısmına mutlaka 8080 yazınız.
İyi forumlar dilerim.

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Selamun aleyküm kardeşlerim kısaca DDos attack nedir ondan bahsedeyim. Karşı tarafın ip adresine DDos attack yaptığınızda interneti bloke olur ve internet erişimi tamamen sömürülür ve internete bağlanamaz bu siber saldırıya DDos attack denir.
Simdi yapılışına geçelim
/Kurulum
Burdan sonra ise yek yapmanız gereken Attack yapacağınız İp adresi yapıştırmanız.
İpTarget: (İp adresi)
Port: 8080
Port kısmına mutlaka 8080 yazınız.
İyi forumlar dilerim.
eline sağlık dostum

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
598
495
Tool çöp, en kolay firewall bile engeller geçer.
sitelerde ki güvenlik açıklarını kendiniz mi arıyorsunuz yoksa yardımcı programlar mı kullanıyorsunuz?
yardımcı programlardan yararlanıyorsanız hangi programları kullanıyorsunuz?
güvenlik açığı ararken müzik veya şarkı dinliyor musunuz?

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
sitelerde ki güvenlik açıklarını kendiniz mi arıyorsunuz yoksa yardımcı programlar mı kullanıyorsunuz?
yardımcı programlardan yararlanıyorsanız hangi programları kullanıyorsunuz?
güvenlik açığı ararken müzik veya şarkı dinliyor musunuz?

dostum bu tarz soruları özelden sorun buralardan soru sormayın.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Bu zaten web siteleri için değil dostum düşük hızdaki wifi internetlerini bloke etmek için yapılan bir tool denendi ayrıca gayette etkili bir yöntem

diyelim ki 80 portundan vuracaksın hedef modemi. ancak günümüzdeki neredeyse tüm modemlerin portu kapalı. kapalı bir yere nasıl ddos atacaksın? ayrıca tool ddos işlevi görmez, dos etkisi görür. tek ipden saldırı çıkar bu da senin internetine zarar verir. ayrıca ipde ifşa olur yakalamak veya bulmak isteyen her türlü seni bulur ;) araştırıp öyle konu açın.

ibrhmsrck

Üye
13 Mar 2021
54
8
Tool değil makine.
Dmden yazayim sana bikaç soru soracağım müsaitsen

diyelim ki 80 portundan vuracaksın hedef modemi. ancak günümüzdeki neredeyse tüm modemlerin portu kapalı. kapalı bir yere nasıl ddos atacaksın? ayrıca tool ddos işlevi görmez, dos etkisi görür. tek ipden saldırı çıkar bu da senin internetine zarar verir. ayrıca ipde ifşa olur yakalamak veya bulmak isteyen her türlü seni bulur ;) araştırıp öyle konu açın.
Peki önerebileceğin bir tool varmı ?

Burahan58

Yeni üye
26 Ocak 2016
33
1
kayseri
Merhaba ben bir sunucuya saldırmak istiyorum.
Bu sunucunun ortalama hızı 1000 mbps.
Saldırı hizmeti veren birkaç site buldum ama bunlar da sanal para ile ödeme alıyorlar.
Ben bu iş için sunucular arıyorum hangi web sitelerinde bulabilirim.
Türkiye'deki hiçbir hosting firması bu tarzda saldırı çıkışlarına izin vermiyor.
Sanal paralar ile ödeme kabul eden sitelerde çok pahalı
Bir de fiziksel makine mi kullanmalıyım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.