Terör Site Listesi

SinglePerson

Katılımcı Üye
5 Eki 2015
435
0
İstanbul
Beyler herkes bildiği terör örgütü ; sitelerini konu altında paylaşırsa ;) büyük bir hedef site listesi çıkacaktır ...

İyi Forumlar

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Sitede açık bulupta paylaşmamız zorunlumu yoksa direk açık olmasada paylaşalımmı ?

Siz paylaşın benim de işime çok yarayacaktır. Açığı olmasa da olur.

Aşağıdakileri DDoS ile test ettim.. onun harici açıklarına bakmadım bile..

freeocalan.org (yüksek bandwidth, firewall yok)
cmg-team.net (ip banleyen firewall, yöneticiler indirdiğinizde html basic auth koyuyorlar)
enternasyonalforum.net (orta karar bandwidth, firewall yok)
ozgur-gundem.org (yüksek bandwidth, sanırım firewall var, gene de fazla numarası yok)
kursam.org (nisbeten yüksek bandwidth, onun harici savunma yok)
hdp.org.tr (yüksek bandwidth, http HEAD isteklerine cevap vermiyor, saldırı altında iken ICMP Ping'e cevap vermiyor, cloudflare pasif versiyon, saldırı esnasında 30 saniye içinde açılıyor, uzun zaman açık bırakıyorlar)
armenian-genocide.org (üfürükten sunucu, üflesen yıkılıyor)
bestanuce7.xyz (çok yüksek bandwidth)
agire-serhildan.org (güçsüz sunucu)

axmetmcl

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
436
3
heh şöyle ya, güzel siteler bulalım patlatalım. ne o öyle, dork u yaz otomatik admin&adminleri bulsun hackledim olsun. geçelim artık bu basit şeyleri arkadaşlar. hedefli siteleri hacklemek asıl marifet ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.