Tesekkür Butonu Büyütülsün Forum Kirliliği Olmasın

Tesekkür Butonu Büyütülsün mü

• Evet kesinlikle

Oy: 4 36.4%
  • hiç gereği yok

Oy: 4 36.4%
  • ne haliniz varsa görün

Oy: 2 18.2%
  • tesekkür botunu nerde ki?

Oy: 1 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    11

y4r4t1k

Üye
5 Haz 2009
193
0
Amasya
Sevgili arkadaşlar.
Her forumda olduğu gibi burada da güzel paylaşımları tebrik etmek için kullandığımız tesekkür butonu ;

Bence yeterince büyük değil :) Çünkü bir çok konunun altıda rahtlıkla görebildiğiniz, rütbe kazanıp populer olma hırsıyla dolu ( bazen ben de :) ) arkadaşların tesekkür yazıları var. Bu durum: konu hakkında açıklayıcı başka yorum olduğunda gözden kaçmasına neden oluyor. Kirliliğe neden oluyor.

Sanki kendi cebinden mi veriosun teseekkürü..> bi de kasıntı yapanlar var.. " yok yok bugün iki kişiye verdim, idareli kullanıyım " Bu ne dir yaa? :D

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
bence gerek yok...
bir söz vardir bilmem bilirmisin :) Önemli olan büyüklüğü değil işlevliği ;)
( yanlış yerlere çekmeyin :) )

dr.coder

Uzman üye
10 Eki 2009
1,508
0
Visual Basic Modul'u
y4r4t1k okudum sen diyorsun ki daha büyük olsun gözüksün diyorsun rütbe için hırs yapanlar var (bazen ben de) diyorsun ama rütbe için teşekküre gerek yok ben mi yanlış anladım...

y4r4t1k

Üye
5 Haz 2009
193
0
Amasya
E teşekkür butonunu kullanmak yerine.. Aşağıya " tskler kardeş" , " tsk " vb. yazıp post kasıyorlar :) yani sadece tsk edeceksen bunu yazarak konunun altını kalabalık etmenin mantıksız olduğunu, tesekkür butonunu daha sık kullanmak gerektiğini açıklamaya çalıştım. :) sanırım daha açıklayıcı oldu.

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Sizler Sanirim Arkadasimizin Ne Demek Itedigini Tam Olarak Anlamadiniz. Cunku Yorumlariniz Bu Sekilde. Amaci Zaten Mizahi Bi Sekilde Flodu Onlemek Adina Kendi Fikrini Beyan Etmek. Cunku Bi Konu Hakkinda Arastirma Yaparken Yorumlarin O Konu Uzeine Uygun Bir Bicimde Sorun,Hata , Gorus Veya Oneri Seklinde Yapilmasi Gerekirken 150 Mesaj Yazilmis Olan Bi Konuda Abartisiz 100 - 120 Mesaj Sadece Tesekkurler , Emege Saygi Guzel Paylasim Turunde Yapildigi Icin Bu Konuya Dikkat Cekmek Amaci Ile Yapilmis Bi Anket Bu sadece .. Cunku, Belki Hala Yazilamistir Ama ileride Biri Tutupta Bu Konunun Altina ~Emegine Saglik~Guzel Paylasim Yazarsa Hic Sasmayin !!!

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
bence gerek yok hem öyle olursa forumda mesaj kalmaz bazı dingolar genellikle yeni açılan hesaplar heryere teşekkür ediyor sırayla :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.