texas holdem poker oynuyan arkadaşlar bu duruma bir göz atın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Ağu 2010
115
0
ege bölgesi
selam benim başıma bugün bu olay geldi benim ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ingilizcem pek iyi değil 360m vardı birden 1m oldu aşağıdaki gibi bir yazı çıktı ciplerimi geri alabilmem mümkün mü acaba zynga neden böyle bir şey yaptı anlamıyorum satıcaktım yarın tam paranın ihtiyaç olduğu zamanda bu bana yapılırmı ya off offf

5104.jpg

krapcher

Yeni üye
31 Eki 2010
47
0
Bende oynuyorum texas holdem ve chip satmak yasak.Zaten yazıdada bununla ilgili bir şey yazıyor.TOS (Term of Serice)'a ters düşen bir şey yapmışsın heralde daha önceden chip sattıysan artık.

Bu arada chiplerini geri alamazsın sen anlaşma imzalamışsın.Adamlar sana bir şans daha veriyoruz ama chiplerinin 10% 'unu sana geri vericez (en fazla 1m) diye yazmış.Sen de o kutucuğu işaretleyip butona basarak bunu kabul etmiş oldun :)

24 Ağu 2010
115
0
ege bölgesi
hacklenmem mümkün değil ben zaten az çok uğraşıyorum pc de keyloggerde olmadığından eminim ancak zaten keylogger sokularak alabilrler ve zaten her girişte bu uyarı çıkıyor ve chipler her girişte azalıyor zaten bu hesabı birdaha kullanıyacağım..

krapcher

Yeni üye
31 Eki 2010
47
0
hacklenmem mümkün değil ben zaten az çok uğraşıyorum pc de keyloggerde olmadığından eminim ancak zaten keylogger sokularak alabilrler ve zaten her girişte bu uyarı çıkıyor ve chipler her girişte azalıyor zaten bu hesabı birdaha kullanıyacağım..

Medusa21 kusura bakmasında cevap atmak için yazmış yani alakası yok olay dediğim gibidir.

Birde konunun başlığına Çözüldü ibresini eklersen diğer arkadaşlar içinde kolaylık sağlanmış olur ;)

Son düzenleme:
24 Ağu 2010
115
0
ege bölgesi
sonuç giden cipler geri gelmiyor bunun üstüne bir hesabım daha ban yedi ondada 1m bırakmışlar önlem için sadece kimseye cip atmıcan atarsanda kartların hepsini görücen ele göre oynucan yani fold deyip çekilmicen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.