THT 3D Grafik & Tasarım //~°`|NySky|´°~

NySky

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
671
0
Grafikmania
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩NySky۩۞۩ ░▒▓█▇▅▃▂

Merhabalar THT Ailesi

TURKHACKTEAM 3D Banner Tasarımı ile Karşınızdayım.
:)

Grafik Tasarımı çok seviyorum ve kendimi gün geçtikce geliştiriyorum.

Umarım bunu ve bunun ile beraber gelen grafiklerimi beğenirsiniz.

~·°TASARIM°·~

Kullandığım Programlar;
*Photoshop
*C4D

C4D Kullanmayı Biliyordum Fakat Tasarımlara Yeni Başladım. Umarım Hayırlısı Olur ve Beğenirsiniz :)

Tasarımda Hazır PSD Kullanılmıştır.( Bunun Sebebi PSD Hoşuma Gittiği İçin Kullandım ve Eklemeler Yaptım ) Fakat 3D Tasarım Tamamen Bana Aittir :)

Şimdiden Hepinize Teşekkür Ediyorum.

Söyleyeceğim şeylerden biri de;
İnşallah farkedilmişimdir. Grafik Tim'inide çok istiyorum. Lütfen beğenenler;
Bir TEŞEKKÜR :)

Ayağınıza Sağlık. Sizleri Konumda Ağırlamaktan Şeref Duydum. :)

...İYİ FORUMLAR...

-------------------------------------------------------------------------------------------
Lütfen Takipte Kalın
:RpS_thumbup:>BÜTÜN KONULARIM<:RpS_thumbup:
-------------------------------------------------------------------------------------------

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Açıkcası Bunu Sizin Daha Güzel Şeyler Ortaya Koymanız İçin Söylüyorum Nickinizi Yazdığınız Pek Hoş Olmamış :) Önemli Olan Emek Olduğu İçin Başarılı Hocam

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Hocam ben 3D kullanamıyorum neden acaba ekran kartım 1Gb intel Chipset ? Nasıl kullanıcam bu 3D'yi açamıyorum 3D özelliğini.

Bu arada güzel çalışma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.