"THT AİLESİ"ne Bir Şiir Yazdım..(Umarım Beğenirsiniz)

kontrgerilla

Yeni üye
5 Eyl 2010
14
0
Adam Şair olmadığına göre aslında acemiler için güzel ;) Düşünmesi bile yeter.
Bir daha da flood yapma.
1.flood ne demek bilmiyorum.
2.bir dingil safsata söz için bu kadar yorum mu yapıyoruz.ne kadar düşük bir sanat ve şiir anlayışımız var. biliyor musunuz bu siteye ilk girince direk bu konuya bakıyorum. hem uyuz oluyorum hem de gülüyorum............ herkes kafiye çok güzel olmuş diyor.ne kafiyesi ya.bu şiirde bana kimse kafiye gösteremez.var yok -yor eki... ben üçüncü sınıfta böyle yazardım. altıda bitirdim olayı...
Şiir bu kadar düşmemeli...
Gerçeğe gerçek, olmamış...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.