tht bırakılmıyo beyler :D :D

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
5 ay falan kaybolduk yine döndük. Bırakılmıyo ki. Doğuş çay gibi bişey. :RpS_glare:

|~Hérmés~|

Kıdemli Üye
5 Tem 2012
2,509
0
İstanbul
5 ay falan kaybolduk yine döndük. Bırakılmıyo ki. Doğuş çay gibi bişey. :RpS_glare:

5 ayda fazlaymış nasıl dayandıın öyle bağımlılığında ötesi bu fena çok fena :RpS_thumbsup:

Arkadaşlar bırakılmaması daha iyi değil mi ? Bilgi öğreniyorum =) her türlü bilgi var. :)

biraz iyi biraz kötü :D real sebeplerden bırakman gerekir bırakamazsın onun dışında bilgi bakımından çok iyi

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Ben 2007 den beri üyeyim ama eski hesabı kapattım kullanmıyorum ilk foruma üye olduğumda baya virüs yemiştim kimbilir kimler girdi çıktı pc ye o zamanlar :D

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Giriş yaptığım anda banlayacaklardı. Mecburiyetten ayrı kaldım :(
Zaten ilk 2 hafta biraz stres yapıyor. Hafif terleme, geceleri kabuslar görmeler, depresyon falan filan sonra bi sosyal ortama giriyosun güzel hatunları görünce hepsi şıp diye uçup gidiyor.

bu da böyle bi tespitim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.