tht de istihbaratçıların gorevi nedir?

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
Merhaba;

Forumumuzda ki İstihbarat Timinden Bahsediyorsaniz İstihbaratın Görevi Şudur

Forumun iç ve dış istihbaratından sorumlu ekiptir. Adı ve yaptığı faaliyet gereği bu timin görevleri hakkında time girmeden bilgi sahibi olamazsınız. İstihbarat ekibinde görüntülü mülakat aşaması da vardır ve ekibe mülakatı geçmeden alınamazsınız.

Iyi Forumlar...

Son düzenleme:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
907
ZYZZ
Forum içi ve forum dışı olarak hiyareşe sağlıyorlar. Örneğin bu forumdan başka yerlere bilgi sızdıran kişileri tespit edip takibe alıyorlar gibi. Tim e girersen ne yaptıklarını öğrenebilirsin.

IRevsedxKI

Yeni üye
7 Nis 2020
6
0
Öncelikle Merhaba;
İstihbarat timinin amacını istihbarat timine girmeden öğrenemezsin benim bildiğim bu. Ama eğer girmek istiyorsanda biraz bilgi sahibi olman fena olmaz dostum.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Merhabalar,

Bu soruyu time girmedikçe kimse bilemez. Zaten İstihbarat'ı, İstihbarat yapan da bu dur. Ama şu postu atabilirim;

Yok biz öyle böyle okey oynamıyoruz. Aynı anda batak da dönüyor. Sol elimizle de poker oynuyoruz. İnanır mısın bir arkadaşın ayak parmakları ile taş çaldığına bile şahit oldum. Sen düşün. Ayrıca kaş hareketleri ile takım oyunu kuruyoruz. Ayrıca telepati de öğretiyoruz kabul edilenlere. Ki, tüm bunlar yaparken düşünerek 4'lü dost kazığı ve blöf de oynayabilsinler.

Eh, neyse açıklayalım... İstihbarat, bilgi toplama kısmında rol alıyor. Belli hedefler söz konusu. Bu kişiler olabilir, bir sosyal medya hesabı veya bir web sitesi olabilir. Açık ve kapalı kaynak istihbarat üstüne çalışıyorlar.

Diğer yandan alımlar döneminde alım yapacakları da, yönetim içinde olası sızma durumlarını da inceliyorlar. Bunlar biraz daha basit durumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.