THT Ekip Logoları Bayrak Efekti + AEP

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,328
2,513
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün forumun ekiplerine özel hazır dosya bayrak animasyonu buldum. Sizler için ufak dokunuşlar ile sizlere sunuyorum. Kullanmak isteyen olursa proje dosyasını aşağıya bırakıyorum.

Ekipler

Anka Red Team;

AR-GE Ekibi;

Anka Underground Team;

Basın & Medya Ekibi;

Black Hat Team;

Blue Team;

Moderasyon Ekibi;

Tasarım Ekibi;

Turan Ordusu;

İstihbarat Timi;

Not: Dosya hazır olarak bulunup ufak dokunuşlar ile sizlere sunulmuştur.
Dosya;
İndirme Linki
Virüs Total Sonucu

Saygılarımla,

'Anka

Son düzenleme:

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,859
1,220
El emeğe sağlık hoş duruyor… Fakat bir tim unutulmuş :)

'Anka

8 Eyl 2021
3,328
2,513

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,187
633
cok guzel olmus

m442l4%2Fpreview%2F57320860%2Fmain_large.gif

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
179
78
Moderasyon
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün forumun ekiplerine özel bayrak animasyonu buldum. Sizler için ufak dokunuşlar ile sizlere sunuyorum. Kullanmak isteyen olursa proje dosyasını aşağıya bırakıyorum.

Ekipler

Anka Red Team;

AR-GE Ekibi;

Anka Underground Team;

Basın & Medya Ekibi;

Black Hat Team;

Blue Team;

Moderasyon Ekibi;

Tasarım Ekibi;

Turan Ordusu;

İstihbarat Timi;

Dosya;
İndirme Linki
Virüs Total Sonucu

Saygılarımla,

'Anka

Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş :).

'Anka

8 Eyl 2021
3,328
2,513

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.