THT ile ilgili kaligrafik bir çalışma

Grafiks

Üye
31 Ağu 2011
60
0
cyprus
18849.jpg

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Harika olmuş ...Bunların fontu mu var ? Galiba font ile yapılmıyor...

Son düzenleme:

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Anladım acpella sağol.Nette buldum corel drawda yapmış biri
....

----------------------------------
öyle kaligrafi ustası diilim ama en azından olur da lazım olursa diye çok basit bir şekilde kaligrafik bir şekil ya da yazıyı nasıl yapabaliceğimizi anlatmak istiyorum.

önce normal olarak mause la yazımızı yazıyoruz.

nesquik1nv4.jpg

sonra yazılan yazıları tutup f12 tuşuna basıp çizgi özelliklerini gösteren menüde sarı olarak işaretlediğim yerlerin ayarlarını değiştiriyoruz

nesquik2cr6.jpg

toplu olarak bu özlelliği uygulayacağımız gibi tek tek de harflere uygularsak açıları değiştirip daha iyi sonuçlar elde edebiliriz.

nesquik3xh5.jpg

şimdi de sıra bu çalışmanın kontürünü almaya geldi. istediğiniz yerlerde daha kıvrak ayarlamalar yapmak için. yapılan çalışmayı tutup crtl+shift+Q tuşlarına basıyoruz

nesquik4ny7.jpg

çizgi olan çalışmamız dolgu alanına dönüştüğü zaman istediğiniz efekti ya da renk uygulamalarını daha çeşitli olarak yapabiliriz.

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
kardes arkadakı kagıt catlak ama senın yazılar gayet yerınde yazılara bı catlak efecktı eskımıs efecktı verseydın tam oturmus gıbı olurdu ozaman
ama bolede guzel bu ayrıntılar senı usta yapar bro

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.