"THT Logo Tasarımı " -IYI-

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Aslında bina figürü iyi olmuş sadece logo tasarımın birazda arkaya yatık şekilde konumlandırılmış olsa çok daha süper olurmuş tabiki bu benim görüşüm ellerine sağlık bu arada...!

Son düzenleme:

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Ellerine sağlık -IYI-, harika olmuş fakat yazı daha vurgulayıcı olabilirdi. 'TURKHACKTEAM' dışında 'THT' yazısı biraz anlamsız kalmış, THT yazısını silip TURKHACKTEAM yazısını yukarı kısma, aşağıya doğru bükük, daha büyük puntoyla ve vurgulu bir şekilde yazmanı öneririm. :)

-FOX-

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
4,675
0
kocaeli
Ellerine sağlık -IYI-, harika olmuş fakat yazı daha vurgulayıcı olabilirdi. 'TURKHACKTEAM' dışında 'THT' yazısı biraz anlamsız kalmış, THT yazısını silip TURKHACKTEAM yazısını yukarı kısma, aşağıya doğru bükük, daha büyük puntoyla ve vurgulu bir şekilde yazmanı öneririm. :)

eyvallah öylesini de yaptım da atmadım siteye bu halde kaldı sitede dediğin gibi olanı var pc de :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.