THT Rütbe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lkC35

Üye
22 Nis 2012
207
0
Abilerim THT de nasıl rütbe artiyor ben astegmendim 100 mesaj oldu tegmen oldum 150 de üstegmen mi olacam :D

lkC35

Üye
22 Nis 2012
207
0
Bilgilendirdiğin saol abi gereksiz konusmam zaten :D ama bazen sacma salak sorular sorarım sizede sorarsam kusurama bakmayın :D

WOLD3MORD

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
912
0
Baş döndüren yerlerden
!

Bilgilendirdiğin saol abi gereksiz konusmam zaten :D ama bazen sacma salak sorular sorarım sizede sorarsam kusurama bakmayın :D

Esttafurullah kardeşim sorunun iyisi kotusu uzunu kısası olmaz ben sadece
ihbar
konu kilit yazan arakdaşlara söylüyorum ihbar yazana kadar ihbar butonu kullanmak var.
Teşekkür saol gibi post yazmak yerıne butonu kullanmak var cunku dısardan bakar arkadaşlar
Gereksiz yorumlarla konuları ıncelemıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.