THT Üyelik Aktifleştirme Acil

Tolga183

Üye
25 Eki 2015
59
0
Arkadaşlar örneğin buraya giremiyorum;

http://www.turkhackteam.org/cop/1195745-ar-ge-egitim-kampi-4-8-alanda-egitim.html

2 sebebi olabilir yazıyor altında 1 tanesi beni ilgilendirmiyor hesap yeni kimseye bulaşmadım :D 2. sebepte üyeliğiniz aktifleştirilmemiş olabilir diyor.

Girebilmek için üyeliğimi aktifleştirmem gerekiyor ama e-posta gelmedi aktifleştirmek için kayıt olurken, yada geldi ama silmişte olabilirim topluca. Bu üyelik aktifleştirme e postasını yeniden gönderebiliyoruz mu ? Yada 2-3 gün bekleyecemde adminler mi onaylayacak ki onaylamamış olsam giriş de yapamam. Ayrıca 3 günüm yok 4 gün sonra Ar-Ge eğitim kampı kayıtları kapanıyor :( Lütfen yardım edin.

Tolga183

Üye
25 Eki 2015
59
0
Ne yani palavramıymış bu :D O kadar ümit verdiler :) Bir de 1. seçenekte yazılmış olan admin panelini kullanmak istiyorsunuz diyor da onu da konu açmadan burada sorabilir miyim burada admin nasıl olunur 5 yazılım dili 3 web dili falan bilince dilekçe mi gönderiyoruz adminlerden birine yoksa sitenin kuruluşundan beri adminler sabit hiç eklenme olmuyor mu ?

Son düzenleme:

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Ne yani palavramıymış bu :D O kadar ümit verdiler :) Bir de 1. seçenekte yazılmış olan admin panelini kullanmak istiyorsunuz diyor da onu da konu açmadan burada sorabilir miyim burada admin nasıl olunur 5 yazılım dili 3 web dili falan bilince dilekçe mi gönderiyoruz adminlerden birine yoksa sitenin kuruluşundan beri adminler sabit hiç eklenme olmuyor mu ?

Dostum gösterdiğin konu çöp şu konuya bakın http://www.turkhackteam.org/ar-ge-e...sonuclari-ve-ders-planlari-6.html#post5019811

DarkVega

Katılımcı Üye
11 Tem 2014
486
1
Çıktı Bu :)

Öyle ha deyince admin olunmuyor.
önce asistan olman lazım sonra yavaş yavaş yükseliyorsun
galiba şuan için asistan alımı var forumda araştırırsan bulabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.