Tht yardım gerekli, görüşünüzü alacağım

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Blog mu? Youtube mi ? Görüşünüzü alacağım

selam iyi günler, arkadaşlar 2 gün önce bir blog açtım oyun yamaları üzerine. Site adresi reklam olacak ama emin olun amacım reklam yapmak değil (Bloguma gitmek için tıklayın) bu blogu kurmamdaki amaç ileride reklamlar alarak aylık ufak gelir elde etmek. Sizce bu yolda devam etmeli miyim ? Yoksa 6 senelik youtube hesabıma günlük videolar yükleyerek oradan mı gelir sağlamalıyım ?

Son düzenleme:

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
Blog tutmaz kardeşim birçok oyun çeviri sitesi var.Youtube devam etsen daha mantıklı.Ayrıca konu başlığını konu içeriğine uygun yaparsan bölüm kurallarına uyalım.

MRTSLMN

Katılımcı Üye
30 May 2013
582
0
Gaziantep
bak blogdan para kazanırsın kazanamazsın değil fakat gerçekten çok uzun süre emek vermen gerek ve emeğinin karşılığında bir şey alamayada bilirsin öncelikle buna kendini hazırla okadar çok blog varki bunların yanında büyümen gerçekten zor

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Blog tutmaz kardeşim birçok oyun çeviri sitesi var.Youtube devam etsen daha mantıklı.Ayrıca konu başlığını konu içeriğine uygun yaparsan bölüm kurallarına uyalım.

Bende öyle düşünüyorum fakat ileride blogu genişletmeyi düşünüyorum. (Oyun haberleri, oyun hileleri, online oyun hileleri ve full oyun download linkleri olarak) Başlığı düzelttim alakan için teşekkür ederim

Youtube`u bırakma, sitenlede ilgilen seosunu vb. yap hit çek. Bakdın olmadı birşey kaybetmiş olmassın Youtube`u bırakma ama :)

Youtube kafama yattı zaten, tek sorun adamlar orijinal video istiyor. Youtube iş ortaklığı Türkiyeye geleli pek fazla da olmamış o yüzden fazla geç olmadan başlamayı da düşünüyorum :)

bence hicbiri kardes.bedava hosting al kendi siteni kur sonra googleadsense ile reklam al para kas

Bana göre blog, siteden daha fazla gelir getirebilecek bir avantaj.

bak blogdan para kazanırsın kazanamazsın değil fakat gerçekten çok uzun süre emek vermen gerek ve emeğinin karşılığında bir şey alamayada bilirsin öncelikle buna kendini hazırla okadar çok blog varki bunların yanında büyümen gerçekten zor

Emeğimin karşılığını elbet alırım ama bu biraz uzun zaman alabilir. Bana kısa ve öz bir yol lazım. Galiba youtube yoğunlaşacağım. Seninle daha önce konusmustuk zaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.