Tılgın HG1332 Port Açma

26 Ara 2015
114
0
Merhaba Arkadaşlar. Birçoğumuz ''Tılgın HG1332'' Veya ''Tılgın'' Marka Modemlerde Port Açamıyoruz Bunun Çözümünü Göstericem Size

Modem arayüzünde "Gelişmiş" sekmesine tıklayıp, açılan sayfada sol taraftaki menü listesinde "Güvenlik Duvarı ve Filtreler"

"Şablonlar" menüsüne girip yeni bir şablon oluşturarak, yönlendireceğiniz port numaralarını girip şablonu kaydediyorsunuz.

Daha sonra "Bağlantı noktası iletme" menüsünden yönlendirme sağlayacağınız cihazın (dvr, oyun konsolu vs) IP adresini girip, Şablon kısmından da bir önceki adımda oluşturduğunuz şablonu bulup ekliyorsunuz.

Bağlantı kısmından ise WAN bağlantı isminizi seçip ayarları kaydediyorsunuz.
Yaygın olarak kullanılmayan bir modem olduğundan, modeme ailt dökümanlar da kısıtlı.

Takıldığınız yer olursa 11820 Teknoloji Destek Hattından Yardım Alabilirsiniz. Modemin Müşteri Hizmetleri Servisi..!

Takılan Olursa Özelden Msj Atsın Ona bi Link Göndericem Ona Bakarak Yapmaya Çalışsın

tilgin_hga_1311_500x350.png

nj9gr5.gif

İyi günler dilerim.
nj9gr5.gif

nj9gr5.gif

İşinize Yararsa Bi Teşekkür Hakkımdır.
nj9gr5.gif

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Huawei marka modemlerin genelinde port açamama ile ilgili forumda bir sürü yardım konusu gördüm, benimde şuan kullandığım HG532s modeli, bende port açamıyorum bu sorunu müşteri hizmetlerimi hallediyor, modem arayüzünden ne denediysem olmadı.

26 Ara 2015
114
0
Huawei marka modemlerin genelinde port açamama ile ilgili forumda bir sürü yardım konusu gördüm, benimde şuan kullandığım HG532s modeli, bende port açamıyorum bu sorunu müşteri hizmetlerimi hallediyor, modem arayüzünden ne denediysem olmadı.

Dostum Port Açmada sıkıntı yaşıyorsan İlk önce Kullandıgın İnternet Servisini aramanı Tavsiye Ederim Mesela ''TTNET'' Kullanıyorsan TTNET'İ ara Port açtırmak istediğini Söyle Büyük istimal Yardım Edicekler Eğer Bişey Yapamazlarsa Modemin Müşteri hizmetlerini ara Direkt Hallederler Fakat Neden Port açtırmak istiyorsun Diye Sorarlarsa Oyun İçin De Gerçi sormazlarda bi ihtimal işte

Bu arada senin Modemin Yetkili Servis numarası.!

Huawei Modem Teknik Servis ve Arızalı Ürün Takip: 0850 532 29 99

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.