toplama pc

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
merhabalar
topladığınız bilgisayarın özellikleri gayet iyi
Sanırsam oyun için topladınız :)
Eğer ouyun için değilse çalışma içinmse işlemcini değiştirmeni tavsiye ederim.
Ben amd ci değilimde ondan söyledim. :)
iyi forumlar

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Sistem özellikleri güzel fakat parçaların uyumlu olup olmadığını bilmiyorum , bu konu hakkında Vatan Computer eğer işletim sisteminide satın alırsanız sistemi kendileri toplayıp test ediyorlardı sanırsam onun haricinde bu parçaları siz toplayacaksanız donanımın uyumluluğuna dikkat edin. Yayın için bilgisayar kadar internetin upload hızıda önemlidir bunuda göz önünde bulundurun.

Son düzenleme:

barsi59

Yeni üye
18 Eyl 2015
22
0
Sistem özellikleri güzel fakat parçaların uyumlu olup olmadığını bilmiyorum , bu konu hakkında Vatan Computer eğer işletim sisteminide satın alırsanız sistemi kendileri toplayıp test ediyorlardı sanırsam onun haricinde bu parçaları siz toplayacaksanız donanımın uyumluluğuna dikkat edin. Yayın için bilgisayar kadar internetin upload hızıda önemlidir bunuda göz önünde bulundurun.

bazı kişilerin pcsi iyi oluyor interneti kötü bazı kişilerin pcsi kötü interneti güzel ben pcsi kötü olup interneti iyi olanlardanım :RpS_mad: inşallah bu yaz 2 si birden güzelleşicek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.