Toplumdan Dışlanmak

Lyrica

Üye
9 Eyl 2015
77
0
Merhaba arkadaşlar şimdi, yaşadığım ve çoğu insanın yaşadığı bikaç sorunu anlatıcam çözüm ve önerilerinizi almak istiyorum
.

Şehrim Balıkesir ve bu şehirde HipHop&Rap kültürü dışlanmış ve biz sokaklarda bol giyinerek ve kep takarak gezdiğimizde insanlar bize farklı bi gözle bakıyor.Biz 3 kişi bu şehirde rap kültürünü geliştirmek için çalışıyoruz ve düşüncelerimizi rap yoluyla şarkılarmızla anlatıyoruz.

Sormak istediğim şu,insanların davranışına karşılık vazgeçmeyi düşündük fakat biz bundan vazgeçersek insanlar pop'u tek müzik olarak bilecekler önerilinizi alabilirmiyiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Joker Hack

Üye
3 Ocak 2016
96
0
Önerim insanlara rapi sevdirecek faaliyetlerde bulunun. Mesela bir klüp olabilir, konser olabilir, gazte haberi olabilir vb. gibi şeyler yapabilirsiniz.

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Hayır kardeşim,insanların beynine yerleşmiş bi kere RAPCİLER HAİN,RAPCİLER CAHİL,RAPCİLER CANİ toplum yanlış biliyor RAPCİLER ŞAİR,RAPCİLER DAHİ.

Bana öğretme kardeşim.
Sizin yapmak istediğiniz başka yerlerden görüp kendinizce yapmak.
Ama başarılı olamıcaksınız.
//Benim görüşüm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.