Torrent indirdim rar şifresi yok arkadaş

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Arkadaşlar site ismi verip reklam yapmak istemiyorum ama torrentsgames.org adlı siteden pes 2013 indirdim. Rar içerisinde geldi ve şifre yok. Sitede vermiyorlar. readme.txt dosyasında ;
Kod:
You need a password for this file, you can download the password from here:

http://uploadsnack.com/RCCln3

or

http://uploadsnack.com/x23gri

We decided to limit the downloads for this file, so only those who will follow the next steps will have acces to it, that's why we're asking to complete a short survey before you can download the password.
After you complete the survey the download will automatically begin.
Thank you for your support!

Yazıyor ama buradaki doğrulamaları hiç bir türlü atlatamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

ZzSavasYolcusuZz

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,169
0
TÜRKİYE
Ahahah Galiba Keklemişler dalga geçmiyom ben 10 yaşındayken bilmeğim bir yerden indirmiştim aynı senin gibiydi Rar Şifre Kırıcı lara bak şifreyi vermezler yada şifreyi versede içinde başka bişe vardır

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Ahahah Galiba Keklemişler dalga geçmiyom ben 10 yaşındayken bilmeğim bir yerden indirmiştim aynı senin gibiydi Rar Şifre Kırıcı lara bak şifreyi vermezler yada şifreyi versede içinde başka bişe vardır

Sağolun ama rar kırıcı bu işi aşamaz. Aklımıza gelmedi değil

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
O siteden bende indirdiydim de yok haci onu acmak yurek istiyo, internette arastirmistim benim yukledigim rarin da sifresini bilen yoktu :) yani hic ugrasma alternatif yollara basvur.
Denemedim ama burdan dene bi :
Pes 2013 Full Türkçe İndir | (Saglam İndir) Tam Sürüm Güncel Yazılımlar
Genel olarak cloud linklerini vermis yeterince hizli iner. En azindan drive hesabinin linki calisiyor.

Bu link de çalışmıyor denemiştim. Neyse sağlık olsun. Kaç saat inmesini bekledim ve bir bakmışım rar pass yok. Hakkımı da helal etmiyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.