TR Sitelere Index Atanlara KAPAK!! //Vuzu!LuZ

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Tebrikler ! Bu konudaki hassasiyetin için de teşekkürler! ;)

Rica Ederim ;)

-------------------------------------------------------------------
tebrik ediyorum vuzuiluz seni nick in ne anlama geliyo solesen bi:) benim ki karamsar demek:)

İsim ve Soyismimin Değişik Bir Kombinasyonu Diyelim, Ama Harfler Değiştirilmiş.
Vuzuiluz Bende senın gibi olmak istiorum inş ilerde

Olursun, Çalışırsan, Olursun :)

kardeşim harbiden helal olsun işte türk hacker dedigin boyle olr 4/4 luk bi insansın...

Teşekkürler :)

SecretAgent1

Yeni üye
13 Eki 2009
2
0
Ben Sadece vuzuiluz e sormuyorum..
www.turkhackteam.org dan kaç ay veya ne kadar limitli sürede lakin ne kadar birim sürede..sitede kafamızın alıcağı her yola baksak ve her videoyu izlesek..
Ne kadarlık bir sürede deface teamde adımız geçer...

-ORKA-

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
282
0
dostum emeğine sağlık bende senden bişeyler kapma çabasındayım
teşekkürler

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Ben Sadece vuzuiluz e sormuyorum..
www.turkhackteam.org dan kaç ay veya ne kadar limitli sürede lakin ne kadar birim sürede..sitede kafamızın alıcağı her yola baksak ve her videoyu izlesek..
Ne kadarlık bir sürede deface teamde adımız geçer...

Kendini Kanıtlaman Lazım Önce, Daha Sonra Yönetim Tarafından Uygun Görülmen Lazım, Team e Alındıktan Sonra Team e Yakışır Davranışlar Sergilemen, SOn Söylediğim Team e Girmeden Önce de Geçerli:

Kısaca Bilgi Burada Yazıyor Gerekli Olanlar:

Başvurudan önce aranacak koşullar

TurkHackTeam misyonunu kabullenmiş ve özümsemiş olmak,

Yaptığı defacelerle kendini kanıtlamak(zone-h kayıtları opsiyonel olup,size + puan getirecektir)

Web hacking hakkında yeterli derecede bilgiye sahip olmak,

Turkhackteam forumlarından uzaklaştırma cezası almamış olması,

Forum içindeki hal ve duruşunun TurkHackTeam e yaraşır ve TurkHackTeam i en iyi seviyede temsil edecek düzeyde olması,

Online süresinin Günlük 3 saat veya üzeri olması,

Not: Gereksiz başvuru yapan üyeler uzaklaştırma cezası alacaktır.
Başvurunuz kabul edildiğinizde defacer rütbeniz verilecektir.Rütbe verildikten sonra da yapacaklarınız üst düzey yönetim tarafından gözlemlenecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.