Trafik kazası sizce kim suçlu..

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
çarpan araç sol şeritten sola doğru L dönüşü yapıyor
Çarpılan Araç orta şeritten sinyal vererek U dönüşü yapıyor..
Sizce kim suçlu..

E515RB.jpg

KuşGörünüşü..

yLO56n.png

Son düzenleme:

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
U donusu yapan sucludur gibime geliyor herhangi bir levha varmiydi hocam u donusu yasak diye ?

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
U dönüşü Yapan Kişi Hatalı dır ' U dönüşü yapan kişi Yavaş Ve temkini dönmesi gereklidir.. Bu Kazaya sebeb Veren U DÖNÜŞÜ YAPAN KİŞİDİR.. Eyer Trafik IŞIK SİNYALİSYONU YOKSA .. Hatalı Olan ( U dönüşü Yapan ARAÇTIR ')

Son düzenleme:

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
Vallaha hocam yazdiginizi pek anlayamadim ama anladigim kadariyla sol seritte sola donmek normal fakat orta seritten u donusu yapmak ? Bana u donusu yapmak isteyen arac hatali gibi geldi tabi anladigim kadariyla :)

bilemiyorum dostum şöyle bişeyde var sinyal vererek dönmesi aracın nerdeyse yolun yarısını zaten kapatmış o halde arkadaki aracın binevi önünde oluyor sinyalde vermiş yani ettiği bi kural ihlali yok ama şu varki aracın önüne kırma gibi bi durum için bilemiyorum..

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
bilemiyorum dostum şöyle bişeyde var sinyal vererek dönmesi aracın nerdeyse yolun yarısını zaten kapatmış o halde arkadaki aracın binevi önünde oluyor sinyalde vermiş yani ettiği bi kural ihlali yok ama şu varki aracın önüne kırma gibi bi durum için bilemiyorum..

Dogrudur hocam biraz karisik bir kaza ama isiklarda donus yapmiyorsa benim bildigim kadariyla sinyal versede vermesede u donusu yapan sucludur :)

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
bence suclu olan bu resmi ceken kişi :D
abicim biraz daha düzgün ve net cekeydi anlardık ama cok yakından cekmiş sadece arabalar var yol yok kaldırım yok levha yok yani karar vermek zor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.