Trap Müzik :Düşünceleriniz (Bi Bknz)

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2ubjKxo1ArQ[/ame]

Bu müzik hakkında neler düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşır mısınız? Bu benim için önemli arkadaşlar.

Birde youtube izlenme yükseltme hakkında bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz

CHD benim

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
Dostum müzik hoş kendine çekiyor trap taki asıl amaç bağlama olmasıdır zaten bu parça başarılı olmuş hoşuma gitti aynı zamanda youtube izlenme arttırmak için bir çok yol mevcut fakat bunu yaparken hesabını açtığın bilgisayarda yapma yada araştırma bile neden dersen youtube amcamız kime ait google amcaya ait.
Youtube amcamız ödeme yapacağı zaman reklamlardan felan bu googlede aranan kelimelere bakıyor ve seach yaptıysan ödeme yapmadığı gibi kanalı kapatıyor.
Kolay gelsin.

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
Araba da hava atmak icin son ses dinlenilecek bir sarki :)

Ses sistemin varsa kesinlikle dinle harika bir bassline dizdim müziğe :D

Dostum müzik hoş kendine çekiyor trap taki asıl amaç bağlama olmasıdır zaten bu parça başarılı olmuş hoşuma gitti aynı zamanda youtube izlenme arttırmak için bir çok yol mevcut fakat bunu yaparken hesabını açtığın bilgisayarda yapma yada araştırma bile neden dersen youtube amcamız kime ait google amcaya ait.
Youtube amcamız ödeme yapacağı zaman reklamlardan felan bu googlede aranan kelimelere bakıyor ve seach yaptıysan ödeme yapmadığı gibi kanalı kapatıyor.
Kolay gelsin.

Anladım dostum teşekkür ederim güzel bir bilgi

aktiftr

Üye
12 Haz 2016
179
0
hocam şu müziği hareketli yapmayı şu hareket eden şeyleri nasıl yaptınız anlatırmısınız

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
28. saniyeden sonra hep bi patlama anı bekledim ama gelmeyince sinirim bozuldu. bu tarz müziklerde genelde hep öyle oluyor ya. böyle 45 sn düz devam eder sonra patlama anı, sonra 1 dk. daha devam eder sonra kapanış.
Sonuç olarak Kulağa Hoş Geliyor. Başarılarının devamını dilerim.

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
hocam şu müziği hareketli yapmayı şu hareket eden şeyleri nasıl yaptınız anlatırmısınız
5 Yıldır After Effect programı üzerine çalışıyorum. Bu konuda fazla tecrübem var. İnternetten araştırarak sende öğrenebilirsin.

28. saniyeden sonra hep bi patlama anı bekledim ama gelmeyince sinirim bozuldu. bu tarz müziklerde genelde hep öyle oluyor ya. böyle 45 sn düz devam eder sonra patlama anı, sonra 1 dk. daha devam eder sonra kapanış.
Sonuç olarak Kulağa Hoş Geliyor. Başarılarının devamını dilerim.

Patlama anı dediğin şey drop oluyor :D Ki her müziğin yavaşta olsa hızlıda olsa bir drop kısmı olur drop örnek olarak aynı nakarat gibidir. Bu müzikte 2.Drop daha sert ve daha hızlı :D

Teşekkürler kardeşim

Curutex

Üye
25 Ağu 2017
128
0
Linuxlarda.
Trap muzik efsaneee bişi

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=1612_Y7N9x4"]Bunuda dinle o ZAMAN[/ame]

Bir Güzel Trap Müzik

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.