Trojan , kullanım ve yedirme (Basit)

kral478

Üye
15 Şub 2012
109
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar ben hacker by unknown size bugün trojan ve kullanımını anlatacağım.
Trojan diğer adı Truva Atı Trojan Programlarından Trojan oluşturabilirsiniz örneğin ; ben MyDewil Arkadaşımızın paylaştığı programı kullanıyorum:http://www.turkhackteam.net/trojan-...ax-keylogger-3-9-download-serial-mydewil.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gel Gelelim nasıl kullanıcaz MyDewil arkadaşımız anlatmış ama ben söyliyim çekici dosyalara koymalısınız örneğin; metin 2 hack.exe wolfteam envarter hack.exe vb. dosyalara sıkıştırın.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geldik kritik noktaya nasıl yedircez: Bir kere anlatma uslübunuz güzelse tamam iş biter.Yedirirsiniz ama kötü olanlar nabcak??? İlk önce Facenize Girin bi bakın durumlarınıza mesajlarınıza sonra Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam ,Hotfile.com: One click file hosting veya www.mediafire.com'a dosyanızı yükleyin 10 saniyede falan yüklenir.Yükledikten sonra linkinizi not defterine kopyalayıp kaydedin. 1 . adım tamam.
2.adımda yedirme:Örn; Programın adını wolfteam hile.exe yaptınız facebook'a girin aramadan wolfteam hile falan yazın çıkan beğenisi fazla olan sayfalardan birine dalın. beğenin . durum veya bağlantının altına yüklediğiniz programın linkini yapıştır. ör;www.***********.com.tr kullanımı : programa tıklayın gelen seçeneklerden envarter hack'i seçin oyuna girin oyunda F8 basın silahlar gelcek diye yazın. Artık yeminize hangi kurbanlar gelcek diye bekliye bilirsiniz.

Başka türlüdü var bu baya kolay : exeyi jpg ye falan çevirin facebookta arkadaşınızla konuşurken ona diyin şu resme bak diye sonra bilgisayarına indirsin açsın. ama burda exe jpg vb. tam dönüşmüyor jpg gibi görünüyor. exe çevirme dowload:ExtSpoofer.exe

Linkler hariç hiçbirşey alıntı değil dir emeğe saygı lütfen Teşekkürü unutmayın Allaha Emanet Ahmet Yasin Göz

Son düzenleme:

creyses02

Yeni üye
9 Eyl 2012
23
0
İstanbul
ben jpg indirdim bi tane yaptım dielim arkadaslarımdan birne yolladım bunu oda açtı sonra ne isime yarıcak bu program anlatırmsın yeni öğreniyorum :D

creyses02

Yeni üye
9 Eyl 2012
23
0
İstanbul
kardes ben ectension spoof i dosya çıkardım ekrana onu face atıcam demı duvarda paylascam yksa nasıl adama yollicam demi

crespo2014

Yeni üye
23 Haz 2009
47
0
Bunu yazan büyük bir ihtimal çocuktur.Bunun kimi kişiler lamerdır.Birgisayarla hiç bir işi olmayan bu kişiler tuhaf tuhaf icatlar çıkarıp arkadaşlarını hacklemeye çalışırlar.Daha sonra arkadaşları yedi sonra forumlara dananırlar.Gerçek hackmi istiyon sana istersen sorgusuz java downloader satabilirim.1 günde metin 2 yle ugrasan en az 300 kişi Sonra sana bile programını veririm.O Logger ile gmail arama kısmına sadece Metin 2 ve Windows Live Messeger veya Hotmail yazıcan tüm o 300 kişiyi hackliycen.Bunları ögrenmem benim 1 yılımı aldı en sonunda malum sitede crypto-su***.com da birisi bir konu açtı konu 1 dakika sonra silindi tabi o silinene kadar ben dosyayı indirdim.Sana dosyayı 100 tlden satarım.Bana pm at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.