Trojan Yapmak suçmu

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yeni bir yasa çıktı bu yasada trojan yapmak veya keylogger suçmu açığa kavuşturun lütfen??? Yasa dediğim şu Sansür yasası varya

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Bu sadece hack için de geçerli değil herhangi bir şahsın özel mülkiyetini , özel hayatını ifşa edici deşifre edici her hareket yasaktır insanın hak ve özgürlüklerine karşı çıkmış oluyorsun , retlarda durum bu , herhangi bir web sitesi hacklersen TÜRK sitesi hapise kadar yolu var :( lütfen dikkatli ol

0x3a

Üye
23 Tem 2014
62
0
Trojan'e gecmeden soyle bisi aciklim;
Ornek: Ben gittim kızin cantasini karistirdim (Boyle bisi yapmadim ornek amacli)
Bu kizdan habersiz yaptigim icin kizin aklina turlu turlu seyler gelir en yakini ise Hirsizlik
Hirsizlik suctur gider bunu polise soyler iste

Trojan bi casus yazilimidir ve yasaktir neden mi
Trojan ile Kisinin ekran goruntusunu,web cam ile kisiyi seyredebilir,sesini dinleyebilir, dosyalarini calabilir,,
Ee daha ne varki bildigin kisinin tum bilgilerini almissin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.