Trojan

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Arkadaşlar Bana Trojan Lazım Ama Sıradan Değil

Atması Ve Yedirmesi Rahat Gerçi Orası Kolay

Anti-Virüs den Geçmesi Lazım

Sağlam Olsun

Ve Modem Çekince Kapatılınca Bağlantı Kopmasın Ethernet Baglantısı Degil Farklı Bir Ağ Ile Bağlanmaliyim ama farketmesin

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
1. Anti-Virüs den Geçmesi Lazım dedinya onun kısalışı Fud ona fud deniliyor ve fudlaman için crypter lazim sana ve forumdan crypter alman için 500 mesaj üstü olman gerek.
2. Trojan yapman için rat kullanman lazim örnek olarak spynet yada turkojan yada darcoment rat vs vs ..
ve bunlari yapman için bir çok şey yapman lazim
no ip sabit ip vb...

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
1. Anti-Virüs den Geçmesi Lazım dedinya onun kısalışı Fud ona fud deniliyor ve fudlaman için crypter lazim sana ve forumdan crypter alman için 500 mesaj üstü olman gerek.
2. Trojan yapman için rat kullanman lazim örnek olarak spynet yada turkojan yada darcoment rat vs vs ..
ve bunlari yapman için bir çok şey yapman lazim
no ip sabit ip vb...

arkadaşın dediği doğru

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Daha önce Trojan yaptım söylediklerinizi biliyorum mobil olduğum için eksik yazmışım

fud olduğunuda duymuştum ama asıl istediğim bana fud hakkında bilgi verin forumda açılmış konu varsa link atın

ve benim için en önemlisi sonuncusu bi yolu varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.