Trojansız Whatsapp Hack Hk.

KIRMIZI BEYAZ

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
378
0
svchost.exe
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler diliyorum. Bir arkadaşım kendisini hacker olarak tanımlayan biriyle tanışmış. 400 küsür lira civarında para verirse karşı tarafın whatsapp'ını ele geçireceğini söylüyormuş. (24 saat içinde) Böyle bir şey trojan ya da sosyal mühendislik olmadan yapılabilir mi ?

Kendisine bunun mümkün trojansız ya da sosyal mühendislik olmadan yapılamayacağını da söyledim ama o da dedi ki: "Biz sadece sosyal mühendislikle yapılacağını sanıyoruz. Bunu hackerın (!) kendisine de sordum. Ben yazılım kullanarak bu işi yapabiliyorum. Benim ekip arkadaşlarım var" demiş o hacker da. (arkadaş dediğim kişi cidden ben değilim birçoğunuz belki böyle düşünmüş olabilir fakat arkadaşımı bunun mümkün olamayacağına inandıramadım o çoktan karşı tarafa inanmış)

Sadece yazılım kullanılarak bu yapılabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler diliyorum. Bir arkadaşım kendisini hacker olarak tanımlayan biriyle tanışmış. 400 küsür lira civarında para verirse karşı tarafın whatsapp'ını ele geçireceğini söylüyormuş. (24 saat içinde) Böyle bir şey trojan ya da sosyal mühendislik olmadan yapılabilir mi ?

Kendisine bunu da söyledim ama o da dedi ki: "Biz sadece sosyal mühendislikle yapılacağını sanıyoruz. Bunu kendisine de sordum. Ben yazılım kullanarak bu işi yapabiliyorum. Benim ekip arkadaşlarım var" demiş o hacker da.

Sadece yazılım kullanılarak bu yapılabilir mi?
Kali Linux ile yapılabilir ama telefonu ele geçirmesi lazım . Daha önceden yaptıgı hack'leri sorun bakalım ne cevap verecek . Büyük ihtimal dolandırcı.

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Chatwatch diye bir uygulama var. Karşıdaki kişinin en son ne zaman girdiği ve thminen kimle konuştuğunu söylüyormuş.bu büyük olasılıkla gerçek. Bu uygulamanın yapımcısı hangi açıkla bunu yapıyor bilmiyorum. Eğer o uygulama kullanarak karşıdakini hackleyecekse boşuna para verme. Ve 400 tlye kimse kolay kolay WhatsApp hacklemek için para vermez. Tam olarak hackleyip sana ne bilgisi verecek. (tüm konuşmalarının belgesinimi pp mi resminimi en son aktifliği mi.)

W

wunderwaffe

Ziyaretçi
Whatsapp ın kopyalandıktan sonra kullanılan cihazda kapanmaması için MAC adresini yeni bir telefona kopyalamak lazım yani mac adresinide telefona ulaşmadan yapman imkansız gibi birşey bencede dolandırıcı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.